dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Pražský sport

S jógou ke změně. Víkendový pobyt Domu jógy

Jarní víkendový pobyt na chalupě v jižních Čechách je zaměřen na orgánovou jógu. Naučíte se, jak kombinací jógy, čínské medicíny a psychosomatiky můžete zharmonizovat vaše vnitřní orgány a podpořit tak jejich správné fungování.

Cvičit budete klasickou jógu i powerjógu, ale především se budete věnovat 12ti vnitřním orgánům, jejichž správné fungování budete celý víkend harmonizovat. To vše s vhodnou stravou pro dané období. Budete si sami vařit a probírat vhodné potraviny pro jednotlivé dvojice orgánů z hlediska čínského kalendáře.

Víkend proběhne 27. – 29. 5. v Chalupě U Vodnářů, Lučkovice 51, Mirovice. Cena: 4 360 korun. Rezervační záloha: 1 860 korun.

Cena zahrnuje: ubytování, plnou stravu – vše z Bio potravin, služby lektorek + seminář Orgánová jóga, skripta a pronájem prostor na cvičení.

Cena nezahrnuje dopravu a pojištění.

Bydlet budete na chalupě U Vodnářů v Jižních Čechách. Chalupa má „kolektivnější“ typ ubytování, dvě sprchy a dvě toalety. Kuchyně, kde budete vařit, je prostorná a plně vybavená. Součástí chalupy je i menší sál na cvičení pro případ nepříznivého počasí.

Pokoje:

    1× dvoulůžkový – vchod přes průchozí pokoj

    1× pětilůžkový – vchod přes průchozí pokoj

    1× třílůžkový pokoj – průchozí

    1× třílůžkový pokoj

    1× třílůžkový pokoj

Více informací a přihláška ZDE.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru