Dnes Úterý - zatazeno 19°C
Zítra Středa - obcasny-dest 20°C
Středa 7. 6. 2023
Svátek má Iveta, Slavoj
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

S dítětem v kočárku oslovovali seniory a nabízeli zboží

Na strážníky se prostřednictvím linky 156 obrátila žena a upozornila je na pár s malým asi 2letým dítětem, který měl nabízet v Počernické ulici kolemjdoucím pochybné výrobky. Nabídku žena s mužem směrovali především na seniory. Oba měli tmavé oblečení, žena navíc ale výraznou růžovou vestu.

Hlídka je objevila sedět na autobusové zastávce Sídliště Malešice. Jakmile spatřili uniformu, snažili se urychleně odejít. Strážníkům řekli, že se ničeho nedopustili, žádné doklady u sebe nemají a na zjištění totožnosti nebudou spolupracovat. Přitom se stále snažili odejít.

Žena navíc tvrdila, že nutně musí domů přebalit dítě. Muž si zase stěžoval na psychické problémy a při čekání na státní policii kvůli zjištění totožnosti, se pokusil o útěk. Byl hlídkou za pomocí donucovacích prostředků zadržen.

Situace kolem muže se pokusila využít i žena, a snažila se i s kočárkem uprchnout. Strážnice ji ale doběhla a postavila se tak, aby ji v další pokusu o útěk zabránila. Následně bylo zjištěno, že se 29letá žena nachází v mezinárodním pátrání a 29letý muž v evidenci hledaných. Případ si na místě převzali policisté.
Autor: TZ, red

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru