Dnes Středa - prehanky-dest 25°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 25°C
Středa 24. 7. 2024
Svátek má Kristýna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

S dítětem v kočárku oslovovali seniory a nabízeli zboží

Na strážníky se prostřednictvím linky 156 obrátila žena a upozornila je na pár s malým asi 2letým dítětem, který měl nabízet v Počernické ulici kolemjdoucím pochybné výrobky. Nabídku žena s mužem směrovali především na seniory. Oba měli tmavé oblečení, žena navíc ale výraznou růžovou vestu.

Hlídka je objevila sedět na autobusové zastávce Sídliště Malešice. Jakmile spatřili uniformu, snažili se urychleně odejít. Strážníkům řekli, že se ničeho nedopustili, žádné doklady u sebe nemají a na zjištění totožnosti nebudou spolupracovat. Přitom se stále snažili odejít.

Žena navíc tvrdila, že nutně musí domů přebalit dítě. Muž si zase stěžoval na psychické problémy a při čekání na státní policii kvůli zjištění totožnosti, se pokusil o útěk. Byl hlídkou za pomocí donucovacích prostředků zadržen.

Situace kolem muže se pokusila využít i žena, a snažila se i s kočárkem uprchnout. Strážnice ji ale doběhla a postavila se tak, aby ji v další pokusu o útěk zabránila. Následně bylo zjištěno, že se 29letá žena nachází v mezinárodním pátrání a 29letý muž v evidenci hledaných. Případ si na místě převzali policisté.
Autor: TZ, red
Další články
Nahoru