dnes
Čtvrtek - polojasno
14°C
zítra
Pátek - zatazeno
18°C
pozítří
Sobota - polojasno
19°C
Zpravodajství

S brejlema nebo bez brejlí: Charitativní koncert a křest rodinného kalendáře v Jazz Docku

Nezisková organizace EDA pořádá v úterý 22. listopadu v  klubu Jazz Dock charitativní koncert „S brejlema nebo bez brejlí“. V programu vystoupí skupina Xavier Baumaxa, United Heads, Juwana Jenkins a Adam Mišík. Během večera proběhne také křest rodinného kalendáře pro rok 2017, aukce originálních brýlí Adama Mišíka a vyhodnocení ankety o nejvtipnější brýle. Výtěžek z koncertu podpoří činnost organizace, aby mohla i v dalším roce co nejlépe pomáhat svým klientským rodinám. 

pozvankaedapartneria5-01-nahled Nezisková organizace EDA pořádá v úterý 22. listopadu v  klubu Jazz Dock charitativní koncert „S brejlema nebo bez brejlí“. V programu vystoupí skupina Xavier Baumaxa, United Heads, Juwana Jenkins a Adam Mišík. Během večera proběhne také křest rodinného kalendáře pro rok 2017, aukce originálních brýlí Adama Mišíka a vyhodnocení ankety o nejvtipnější brýle. Výtěžek z koncertu podpoří činnost organizace, aby mohla i v dalším roce co nejlépe pomáhat svým klientským rodinám.

„Náš koncert se jmenuje S brejlema nebo bez brejlí, ale na koncert je možný vstup pouze v brýlích. Brýlemi chceme upozornit na situaci rodin dětí se zrakovým a kombinovaným postižením. Vytváříme osvětové kampaně, aby byla informovanost rodin s dětmi s postižením co nejvyšší. I dnes se někdy stane, že k nám rodiče přijdou pozdě, protože se o službách rané péče nedozvěděli včas. Důležitým cílem naší charitativní akce je, abychom upozornili nejen na důležitost a včasnost rané péče, ale také aby se návštěvníci koncertu dobře bavili,“ říká ředitelka organizace EDA Petra Mžourková.

Originální aukce brýlí Adama Mišíka

Hudební večer bude moderovat patronka naší organizace herečka Jana Plodková a zpěvák Adam Mišík. Koncert se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Jany Černochové. V průběhu večera zazpívá Juwana Jenkins duety s Adamem Mišíkem, vystoupí Xavier Baumaxa a také kapela United Heads, která zahraje mimo jiné i song S brejlema nebo bez brejlí, podle kterého se jmenuje celá akce.

Můžete se těšit také na komediální výstup herce Marka Daniela, originální aukci brýlí Adama Mišíka z jeho vlastní kolekce, soutěž o nejvtipnější brýle z publika či slavnostní křest charitativního kalendáře EDY pro rok 2017, jehož patronem a titulní postavou je právě Marek Daniel. Zážitek z benefičního koncertu a dobrý pocit z podpory činnosti organizace EDA podtrhne nádherný výhled na Prahu. Celá akce bude přenášena v rámci i-vysílání České televize.

Výtěžek pomůže dobré věci

Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek bude použit pro činnost organizace, aby mohla nadále co nejvíce pomáhat rodinám s dětmi se zrakovým a jiným postižením a aby tuto podporu dostala rodina co nejdříve. Organizace EDA poskytuje klientům profesionální službu rané péče, poradenství a psychickou oporu ve čtyřech krajích České republiky. Od března 2015 provozuje první celorepublikovou krizovou Linku EDA (tel. 800 40 50 60) pro rodiny dětí se závažnou diagnózou, po těžkém úrazu či s postižením.

Ředitelka organizace EDA Petra Mžourková k účelu koncertu doplňuje: „Chceme se i v příštím roce starat o klientské rodiny ve stejném rozsahu jako letos, aby naše poradkyně mohly jezdit do rodin a podporovat jejich děti ve vývoji. Aby se o nás rodiny s dětmi, které potřebují naši pomoc, dozvěděly včas a dostaly správné informace, vytváříme vzdělávací a informační kampaně pro odborné pracovníky a laickou veřejnost. Výtěžek z koncertu nám pomůže v těchto činnostech pokračovat i nadále.“

Nezisková organizace EDA podporuje rodiny dětí se zrakovým a kombinovaným postižením více než 26 let a za tu dobu se stala předním odborníkem na rozvoj zraku a dalších smyslů u dětí s tímto postižením.

Program koncertu:
19:00 – 19:10      Úvodní slovo Jany Plodkové s ředitelkou Petrou Mžourkovou
19:10 – 20:00      Juwana Jenkins & Her All Star Mojo Band + Adam Mišík
20:00 – 20:20   Křest rodinného (plánovacího) kalendáře
20:20 – 20:40      Stand up Marka Daniela
20:40 – 21:30      Xavier Baumaxa
21:30 – 21:50      Dražba brýlí Adama Mišíka
21:50 – 22:00      Vyhlášení nejvtipnějších brýlí
22:00 – 23:00      United Heads
 
Cena vstupenek:
1. Kategorie „NA STÁNÍ" za cenu 290,– Kč
2. Kategorie „NA STÁNÍ S PŘEKVAPENÍM EDA" za cenu 390,– Kč
3. Exkluzivně kategorie „NA SEZENÍ S PŘEKVAPENÍM EDA“ za cenu 790,– Kč /omezený počet míst
  


Město zajistilo výstavbu dešťové kanalizace v Cholupicích

19. března 2019 v 10:05

Městská rada včera rozhodla o výběru dodavatele I. etapy výstavby dešťové kanalizace v Cholupicích. Na doporučení hodnotící komise se jím stala Společnost TV Točná – IS Cholupice, vedoucí společnosti PORR a.s., s nabídkovou cenou 23 533 290 korun s DPH.

Další články
Nahoru