dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Rybářské závody v Nepomuckém rybníku v Centrálním parku

Český rybářský svaz MO Jinonice pořádá na Nepomuckém rybníku v Centrálním parku (pod tubusem metra) v sobotu 4. a neděli 5. června tradiční otevřené rybářské závody.

Dětská rybářská soutěž o ceny bude v sobotu 6. června. Prezence, výběr a obsazení lovných míst proběhnou od 7.00 do 8.00. V 8.00 budou závody odstartovány. Pro děti, které mohou startovat bez rybářského oprávnění a neplatí startovné, je připraveno drobné občerstvení. Vyhlášení výsledků se uskuteční po 12. hodině.

Rybářské závody pro dospělé proběhnou v neděli 5. června. Prezence, výběr a obsazení lovných míst proběhnou rovněž od 7.00 do 8.00. Začátek závodu bude v 8.00. Vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších rybářů je plánováno na 14. hodinu. Závody dospělých budou probíhat v souladu s rybářským řádem, startovné je 150 korun.


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru