Dnes Čtvrtek - zatazeno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 18°C
Čtvrtek 23. 3. 2023
Svátek má Ivona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Ryanair zvýší počet destinací, do kterých začne létat z Prahy
Letadlo společnosti Ryanair na ruzyňském letišti. Foto: Letiště Praha

Ryanair zvýší počet destinací, do kterých začne létat z Prahy

Čtyři nové destinace a navýšení frekvence letů do patnácti dalších destinací. Dopravce Ryanair, který má svoji základnu na Letišti Václava Havla Praha, připravil na nadcházející letní sezonu nejrozsáhlejší letový řád na pražském letišti.

Cestující se budou moci s Ryanair nově vydat z Prahy do Gdaňsku, Rimini, Sevilly a na Skiathos. Do dalších patnácti destinací bude Ryanair létat častěji než během loňského léta. Dopravce očekává jednadvacetiprocentní nárůst počtu letů v porovnání s loňskou letní sezonou. 

Jsme rádi, že můžeme díky letecké společnosti Ryanair i nadále rozšiřovat nabídku destinací i počet týdenních letů během letního letového řádu. Společně tak dále přispíváme k obnově leteckého provozu,“ uvedl ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip. 

Alicja Wójcik-Gołębiowska, manažerka Ryanair pro střední a východní Evropu dodala, že jde o doposud nejrozsáhlejší letový řád z a do Prahy: „Nabízíme 285 letů týdně na 33 linkách, nabízíme tak větší výběr letní dovolené.“  


Autor: Cen

innogy Karta zajištuje slevy ve skiareálech

22. ledna 2023 ve 21:07

innogy Karta zajišťuje ve všech třinácti partnerských skiareálech innogy dvacetiprocentní slevu na jednodenní skipas pro dospělého a desetiprocentní slevu na rodinné skipasy nebo skipasy pro děti.

Další články
Nahoru