Dnes Neděle - jasno 16°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 18°C
Neděle 26. 6. 2022
Svátek má Adriana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Ryanair začal létat z Prahy do Varšavy, easyJet nabízí nové spojení s Barcelonou
První let operovaný na nové lince mezi Prahou a Barcelonou přivítala na pražském letišti tradiční vodní slavobrána. Foto: Letiště Praha

Ryanair začal létat z Prahy do Varšavy, easyJet nabízí nové spojení s Barcelonou

Letecká společnost Ryanair minulý týden zahájila provoz nového spojení z Prahy do Varšavy, jiná nízkonákladová aerolinka easyJet od dnešního dne nabízí přímé spojení mezi oběma Prahou a Barcelonou.

Linka do polské metropole bude dostupná dvakrát týdně, létá se na letiště Modlin. Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy nabízí pro léto 2021 více než 100 letů operovaných na týdenní bázi.

Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Letecká společnost easyJet dnes zahájila provoz na své nové lince, díky které během letních měsíců spojí Prahu a Barcelonu. Aerolinka tak zároveň zvyšuje počet destinací, které nabízí z Letiště Václava Havla Praha, na jedenáct.

Spojení, které nabídne cestujícím v letní sezóně přibližně 15 300 míst, bude společnost nabízet až třikrát týdně (v pondělí, pátek a neděli) do letošního 25. října.

„Letos v létě jsme do své sítě přidali 17 linek operovaných z našich španělských základen a Praha je právě jednou z novinek nabízených z Barcelony. Víme, že lidé chtějí létat, a my jim chceme dát možnost dostat se letecky do těch nejžádanějších destinací,“ ředitel společnosti easyJet pro jižní Evropu Javier Gándara.


Autor: red

Zlíchovský tunel bude několik nocí uzavřen

24. června 2022 v 08:48

Ve Zlíchovském tunelu probíhá výměna sodíkového osvětlení za osvětlení s LED zdroji včetně napájení, probíhají proto noční uzavírky tunelu.

Letní uzavírka části Hornoměcholupské ulice

24. června 2022 v 08:42

V pondělí 4. července 2022 zahájí Technická správa komunikací (TSK) první fázi opravy Hornoměcholupské ulice.

Oprava uzavře Kosteleckou ulici

22. června 2022 v 15:20

Technická správa komunikací (TSK) provede v období od 2. do 10. července opravu Kostelecké ulice v úseku mezi ulicemi Tupolevova (kruhový objezd) a Cukrovarská (železniční přejezd).

Dnes v noci se uzavře Zlíchovský tunel

20. června 2022 v 11:27

Od 20. června od 23 hodin do 21.června do 5 hodin bude uzavřen západní tubus – směr Barrandovský most, a druhý tubus bude jednosměrný v původním směru.

Tunelový komplex Blanka bude ve čtvrtek v noci uzavřen

15. června 2022 v 10:29

Z důvodu pravidelné údržby tunelů bude Tunelový komplex Blanka od čtvrtka 16. června od 23 hodin do pátku 17. června do 5 hodin uzavřen.

Další články
Nahoru