Dnes Čtvrtek - zatazeno 4°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Čtvrtek 8. 12. 2022
Svátek má Květoslava
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Ryanair začal létat z Prahy do Varšavy, easyJet nabízí nové spojení s Barcelonou
První let operovaný na nové lince mezi Prahou a Barcelonou přivítala na pražském letišti tradiční vodní slavobrána. Foto: Letiště Praha

Ryanair začal létat z Prahy do Varšavy, easyJet nabízí nové spojení s Barcelonou

Letecká společnost Ryanair minulý týden zahájila provoz nového spojení z Prahy do Varšavy, jiná nízkonákladová aerolinka easyJet od dnešního dne nabízí přímé spojení mezi oběma Prahou a Barcelonou.

Linka do polské metropole bude dostupná dvakrát týdně, létá se na letiště Modlin. Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy nabízí pro léto 2021 více než 100 letů operovaných na týdenní bázi.

Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Letecká společnost easyJet dnes zahájila provoz na své nové lince, díky které během letních měsíců spojí Prahu a Barcelonu. Aerolinka tak zároveň zvyšuje počet destinací, které nabízí z Letiště Václava Havla Praha, na jedenáct.

Spojení, které nabídne cestujícím v letní sezóně přibližně 15 300 míst, bude společnost nabízet až třikrát týdně (v pondělí, pátek a neděli) do letošního 25. října.

„Letos v létě jsme do své sítě přidali 17 linek operovaných z našich španělských základen a Praha je právě jednou z novinek nabízených z Barcelony. Víme, že lidé chtějí létat, a my jim chceme dát možnost dostat se letecky do těch nejžádanějších destinací,“ ředitel společnosti easyJet pro jižní Evropu Javier Gándara.


Autor: red

Praha 5 zhodnotí, jak se chovají řidiči v parkovacích zónách

27. listopadu 2022 v 19:58

Praha 5 zatím neplánuje iniciovat zavádění nových parkovacích zón, nicméně chtěla by zhodnotit a podle toho případně i přehodnotit režimy v těch stávajících. Uvedl to místostarosta páté městské části Milan Kryl (Piráti) na nedávném setkání s novináři.

Výměna požární signalizace omezí provoz Strahovského tunelu

25. listopadu 2022 v 09:14

Z důvodu výměny elektrické požární signalizace budou probíhat uzávěry Strahovského tunelu.

Další články
Nahoru