dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražské krimi

Rvačka na 3. nástupišti. Jménem zákona zůstaňte stát!

Při hlídkové činnosti na Smíchovském nádraží strážníky z Obvodního ředitelství městské policie Praha 5 oslovila starší žena s tím, že se na 3. nástupišti perou dva muži.

Hlídka se vydala na místo, kde se k nim přihlásila svědkyně celé události, a označila údajného útočníka, který fyzicky napadl na zemi ležícího muže. Útočník se po spatření strážníků pokusil z místa události utéct. Z tohoto důvodu hlídka použila výzvu s výstrahou: „Městská policie, jménem zákona zůstaňte stát, nebo budou proti vám použity donucovací prostředky!“, které dotyčný uposlechl a zastavil se.

Napadený, který ležel na zemi, měl zakrvácený obličej a ruce. Na žádné podněty nereagoval, ale dýchal a na zápěstí měl znatelný tep. Proto jej hlídka uložila do stabilizované polohy. Po chvíli s nimi začal zmateně komunikovat. V této poloze zraněného monitorovali do příjezdu záchranné služby. 

Lovecký nůž, který se nacházel na zemi vedle něj, strážníci zajistili.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru