dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Rvačka a zranění u tramvaje: Mám žloutenku, tak si to užij!

Ve středu odpoledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v tramvajové lince číslo 16, kde ho cestující upozornili na muže a ženu, kteří byli silně znečištěni a zapáchali.

Strážník je proto požádal, aby si vystoupili. Dále je vyzval k předložení dokladů totožnosti. Dvojice strážníkovi začala sprostě nadávat a doklady mu nepředložila. Vystoupit také odmítla. Po příjezdu do stanice náměstí Míru dvojice nakonec vystoupila, ale začala z místa odcházet.

Strážník je několikrát vyzval, aby setrvali na místě. Protože muž ani žena jeho výzvu neuposlechli, použil proti oběma donucovací prostředky, aby je na místě zadržel do příjezdu dalších hlídek. Na to se dvojice se strážníkem začala prát. Muž se ho několikrát pokusil udeřit do obličeje a hrudníku.

Nakonec strážníka uchopil za ruku, zaryl mu do ní své nehty. „Mám žloutenku a AIDS, tak si to užij,“ zařval a způsobil mu krvavé zranění. Následně na místo dorazili posilové hlídky a muže i ženu zpacifikovaly. Zraněný strážník byl neprodleně převezen záchrannou službou do nemocnice. Celou věc si na místě převzala k dalšímu opatření hlídka Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru