dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Růžový říjen v OC Letňany chystá velké finále
Pražský životKomerční sdělení
Končí Měsíc v růžové. Slavnostní finále se koná 30. října. Foto: archiv

Růžový říjen v OC Letňany chystá velké finále

Slavnostní zakončení Měsíce v růžové s předáváním šeků organizaci Mamma HELP se v Obchodním centru Letňany koná v neděli 30. října.

Těšit se můžete na Chantall Poulain, která společně s Pavlem Vítkem a Leonou Machálkovou předají šek, a na doprovodný program v podobě módní přehlídky podzimních a zimních outfitů známých značek, jejíž součástí bude i přehlídka modelů, které předvedou dámy z Projektu i60 Senior Fashion.

Nebudou chybět soutěže a obrátit se můžete i na vizážistu Marionnaud.

O slavnostní atmosféru a skvělou zábavu se postarají akrobaté, hudební vystoupení Pomáda, uslyšíte písničky z muzikálů Noc na Karlštejně nebo Mamma Mia.

Program:

11.00 akrobatické vystoupení

12.05 Pomáda – hudební vystoupení

12.30 rozhovor s dámami z Mamma Help

13.45 akrobatické vystoupení

14.00 Pomáda – hudební vystoupení

pavel-vitek-nahled 14.30 Noc na Karlštejně – hudební vystoupení: Asi do věží – Pavel Vítek, Ten, kdo nedumá – Ivana Korolová a Tomáš Smička, Hoja, hoj – Ivana Korolová, Pavel Vítek a Tomáš Smička, Lásko má, já stůňu – Leona Machálková

14.45 rozhovor Pavel Vítek, Leona Machálková

leona-machalkova-nahled 15.00 předávání šeků, hosté: Chantall Poulain společně s Pavlem Vítkem a Leonou Machálkovou

15.30 Mamma Mia – hudební vystoupení: Mamma Mia! – Leona Machálková, Dancing Queen – Leona Machálková, Ivana Korolová, Pavel Vítek, Tomáš Smička

15.40 autogramiáda všech hostů

Obchodní centrum Letňany se připojilo k celosvětovému boji proti rakovině prsu již počtvrté. Měsíc v růžové umožnil dozvědět se co nejvíce informací o nemoci a nabídl příležitosti k diskuzím s odborníky i lidmi, kteří mají s nemocí vlastní zkušenosti.

pomada-nahled

„V předchozích letech se nám podařilo od návštěvníků centra a od partnerů projektu Měsíc v růžové získat pro organizaci Mamma HELP nemalé finanční prostředky. Všem přispěvatelům se totiž líbí ta jasná a cílená pomoc mířící ke konkrétnímu subjektu, který se prokazatelně zabývá právě touto problematikou. Není zde žádná třetí strana, která by darované finance použila na něco jiného než jako dar konkrétní organizaci. Proto je lidem projekt tak blízký. Náklady na zajištění kampaně a celého projektu jdou zcela mimo sbírku,“ řekla Renata  Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Až do 30. října bude v OC Letňany k dispozici informační stánek, kde budou zkušené edukátorky vysvětlovat vše kolem možností prevence a diagnostiky nemocí prsu. Zájemci si odnesou materiály, jak provádět samovyšetření.

stanek-mama-help-nahled

Více najdete na webových stránkách obchodního centra Letňany – www.ocletnany.cz, na stránkách www.mesicvruzove.cz, nebo na facebooku, kde jsou ty nejaktuálnější informace.


Další články
Nahoru