dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Pražské krimi

Rušná policejní noc

Bezpečnostní opatření „Praha 6“, „Sedmička“ a „Prostor“.  To byly akce, které proběhly v oblastech Prahy 2, 6 a 7 v noci z pátku na sobotu. Konkrétně se jednalo o akce zaměřené na snížení nápadu trestné činnosti vloupání do garáží, rodinných domů a ostatních objektů. Pátrání po osobách a věcech, dodržování veřejného pořádku, dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu, prevenci kriminality a na kontrolu držení a zneužívání omamných látek.

Do akcí bylo nasazeno 69 policistů, při čemž tito zkontrolovali 270 osob, 136 vozidel a 19 objektů. Při těchto kontrolách odhalili osm řidičů, kteří řídili pod vlivem návykové látky a alkoholu, vypátrali jednu osobu, na kterou byl vydán příkaz k zatčení a jednu, která byla v pátrání. Také vypátrali jedno odcizené vozidlo a u jedné osoby našli devět obrazů, u nichž nyní budou zjišťovat, jestli nepocházejí z trestné činnosti. Další dvě osoby byly předvedeny k prokázání totožnosti, neboť ji nebyly na místě schopné věrohodně prokázat. Také zjistili 15 přestupků, z nichž byly dva drogového charakteru, a uložili 20 pokut v hodnotě 6200 korun.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru