dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
4°C
Pražské krimi

Rusky hovořící muž přijel na dámském kole, dal jí pár ran pěstí, snažil se ji spoutat, nakonec si začal hrát na objímajícího utěšitele

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pracují na objasnění případu loupeže, která se odehrála ve středu 31. května tohoto roku okolo 13 hodiny v tržnici Sapa. Zatím neznámý maskovaný pachatel tam vstoupil do směnárny a okamžitě se vrhl na ženu, která seděla za přepážkou. Povalil ji na zem a začal ji tlouct pěstí do obličeje.

Pak se ji snažil spoutat rychloupínacími páskami a ústa zalepit páskou. To se mu ale nepodařilo a přepadená mu ze strachu vydala z pokladny několik tisíc korun.

„Celé přepadení trvalo téměř deset minut a na konci pachatel poškozenou několikrát obejmul a snažil se ji utěšit. Pak z pobočky odešel, respektive odjel na horském kole,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Lupič měl na sobě oblečení vojenského typu tmavší zelené barvy a na zádech batoh zeleno černé barvy, pravděpodobně s maskáčovým vzorem. Mluvil rusky, výrazně a hlubokým hlasem. Na přepadení se dopravil na dámském horském kole, které mělo červenobílou barvu a nemělo odpružené vidlice.  

Násilníka se zatím nepodařilo dopadnout. Za trestný čin loupež mu v případě dopadení a odsouzení až desetiletý pobyt za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru