dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Ruská řidička Maserati svištěla po Strakonické. Výsledek? Hromadná nehoda a čtyři zranění
Strakonická ulice. Ilustrační foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Ruská řidička Maserati svištěla po Strakonické. Výsledek? Hromadná nehoda a čtyři zranění

Dnes došlo v blízkosti Zbraslavi krátce po třinácté hodině k hromadné dopravní nehodě sedmi aut na Strakonické ulici ve směru z centra. Tři sportovní auta jela vysokou rychlostí a v místě zúžení vozovky řidička sporťáku Maserati nedobrzdila, narazila do několika vozidel jedoucích před ní a způsobila tak hromadnou dopravní nehodu.

Záchranáři ošetřili čtyři lidi. Dvě ženy, jednoho muže a dvouleté dítě. Šestadvacetiletá ruská řidička Maserati, která nehodu způsobila, utrpěla zranění hlavy a skončila v nemocnici na ošetření.

Dopravní policisté řídili po nehodě dopravu a odkláněli řidiče na Pražský okruh a Zbraslav. Řidiči sportovních vozidel Bugati a Ferrari poté zastavili u krajnice vozovky a spolupracovali při šetření nehody.

V 15 hodin a 21 minut byla dopravní teplna na jihu Prahy plně průjezdná v obou směrech. Policisté z cizinecké policie navíc zajistili osmadvacetiletého spolujezdce řidičky vozidla Maserati, protože podle prvotních informací pobývá na území České republiky nelegálně.

Bude mít problémy kvůli majáku

„Policisté na místě nehody rovněž řešili i osmadvacetiletou řidičku vozidla asistenční služby, která při jízdě zneužila takzvaný žlutý maják, který byl s největší pravděpodobností nehomologovaný a neoprávněně umístěný na vozidle Škoda Fabia,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Tímto případem se bude zabývat správní orgán.

Existovalo podezření, že se tři sportovní vozidla účastnila nelegálního závodu. Nicméně tato informace se jim nakonec nepotvrdila.


Další články
Nahoru