dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Ruce na prsa podpoří na Smíchově pražský superlídr
Kampaň Ruce na prsa.

Ruce na prsa podpoří na Smíchově pražský superlídr

Místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová, kterou regionální sněm strany navrhl na post volebního superlídra, se zúčastní zahájení kampaně „Ruce na prsa“ na podporu prevence samovyšetření prsou.

Ruce na prsa

Oficiální zahájení kampaně „Ruce na prsa“ se koná ve čtvrtek 5. září 2013 od 12:00 hodin v OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5 – Smíchov (1. nadzemní podlaží – před prodejnou ZARA).

Kampaň si klade za úkol upozornit na vysoký výskyt onemocnění rakovinou prsu u žen v České republice a zdůraznit význam samovyšetření prsou jako přirozeného prostředku pro případnou včasnou diagnózu.

Edukativní projekt zavítá během jednoho roku do devíti měst po celé ČR a představí ženám, jak správně postupovat při samovyšetření.

Oficiálního zahájení projektu „Ruce na prsa“ se společně s místopředsedkyní ODS Miroslavou Němcovou zúčastní předsedkyně správní rady Dialog Jessenius doc. Petra Tesařová a Iva Kubelková, která bude tváří kampaně.

Organizace Dialog Jessenius se zabývá celospolečenskou osvětou u různých typů rakovinových onemocnění, a to zejména formou edukativních DVD, která mají pomoci onkologickým pacientům ve složité životní situaci a připravit je na průběh léčby.


Autor: Renata Rákosová

Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru