dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Advent v Praze

Advent v Praze: rozsvícení vánočního stromku ve prospěch SOS dětských vesniček

Rozsvícení vánočního stromu s manželkou prezidenta se koná dnes v 15:55 hodin na Jiřském náměstí Pražského hradu. Patronkou stromu i vánoční sbírky na podporu opuštěných dětí z SOS dětských vesniček je Ivana Zemanová, manželka prezidenta republiky.

Zvláštním hostem programu bude zpěvák Václav Neckář. Spolu s ním si budete moci zazpívat jeho hit „Půlnoční“. Těšit se také můžete na vystoupení dětského pěveckého sboru Pueri Gaudente. Programem bude provázet moderátor Jakub Železný.

Dobročinná sbírka pod Vánočním stromem potrvá od 1.12.2013 do 6.1.2014.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru