dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C

Rozmarné léto začíná v zoo 1. července

„Zveme všechny milovníky tapírů, aby svlékli ranní pyžamo a vyrazili do zoo – tentokrát v pruhovaném triku,“ láká k návštěvě ve středu 1. července pražská zoo.

Malého tapíra jsme před pár týdny uvítali v pruhovaných pyžamech, které připomněly jeho zbarvení. S příchodem prázdnin se ovšem tapír převlékl do letního, a my ho budeme následovat. Zveme všechny příznivce malého tapíra opět do zoo, tentokrát v pruhovaných – nejlépe námořnických – tričkách ve stylu filmu Rozmarné léto.

Na co se první prázdninový den v Zoo Praha můžete těšit? Všichni návštěvníci v pruhovaných tričkách jsou zváni na „Občanskou plovárnu“, kde na ně čeká řízný dixieland v podání kapely Jazz Bluffers.

Dárkem pro všechny pruhované bude nejen ochutnávka letního ovoce zdarma, ale hlavně zajištěné místo v „Pruhované zóně“ u výběhu tapírů, kde od 13 hodin proběhnou křtiny mláděte. Kmotry tapířího mláděte se stanou veslař Ondřej Synek a herci Jitka Smutná a Miroslav Etzler.

Pro hladové a žíznivé krky se bude od dopoledne podávat klasické „plovárenské“ občerstvení. Na zájemce čekají párky, pivo, limo i zmrzlina. U vody si budete moci odpočinout na lehátkách a podložkách, zahrát si kuličky a vybarvit velkou maketu tapíra – prvního zvířete 0letní Malované zoo.


Další krátké zprávy
Nahoru