dnes
Neděle - prehanky-dest
19°C
zítra
Pondělí - skorojasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
Pražské krimi

Rozhodl se zkopat svého pošťáckého miláčka

V sobotu večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že ve Vrážské ulici se pohybuje opilý muž, který mlátí do zaparkovaného automobilu. „Hlídka se spojila s oznamovatelem a ten označil zjevně opilého muže, který měl kopat do zaparkovaného vozidla pošty,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Muž na dotaz, proč do vozidla kopal, odpověděl, že vozidlo sice není jeho, ale je to jeho miláček a nevidí jediný důvod, proč by do něj nemohl kopat. Poté uhodil pěstí do okna. Hlídka ho vyzvala, aby zanechal svého jednání. Muž začal strážníků sprostě nadávat a pokusil se vozidlu utrhnout zrcátko.

Hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Protože muž vykřikoval, že je schizofrenik a pokoušel si ublížit, hlídka na místo přivolala záchrannou službu. Před jejím příjezdem strážníci muži naměřili bezmála tři promile. Lékař následně na místě potvrdil, že se jedná o muže s duševní poruchou. Záchranáři ho proto převezli na psychiatrii.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru