dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražské krimi

Rozhodl se zkopat svého pošťáckého miláčka

V sobotu večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že ve Vrážské ulici se pohybuje opilý muž, který mlátí do zaparkovaného automobilu. „Hlídka se spojila s oznamovatelem a ten označil zjevně opilého muže, který měl kopat do zaparkovaného vozidla pošty,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Muž na dotaz, proč do vozidla kopal, odpověděl, že vozidlo sice není jeho, ale je to jeho miláček a nevidí jediný důvod, proč by do něj nemohl kopat. Poté uhodil pěstí do okna. Hlídka ho vyzvala, aby zanechal svého jednání. Muž začal strážníků sprostě nadávat a pokusil se vozidlu utrhnout zrcátko.

Hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Protože muž vykřikoval, že je schizofrenik a pokoušel si ublížit, hlídka na místo přivolala záchrannou službu. Před jejím příjezdem strážníci muži naměřili bezmála tři promile. Lékař následně na místě potvrdil, že se jedná o muže s duševní poruchou. Záchranáři ho proto převezli na psychiatrii.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru