dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Rozhodl se zkopat svého pošťáckého miláčka

V sobotu večer přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že ve Vrážské ulici se pohybuje opilý muž, který mlátí do zaparkovaného automobilu. „Hlídka se spojila s oznamovatelem a ten označil zjevně opilého muže, který měl kopat do zaparkovaného vozidla pošty,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Muž na dotaz, proč do vozidla kopal, odpověděl, že vozidlo sice není jeho, ale je to jeho miláček a nevidí jediný důvod, proč by do něj nemohl kopat. Poté uhodil pěstí do okna. Hlídka ho vyzvala, aby zanechal svého jednání. Muž začal strážníků sprostě nadávat a pokusil se vozidlu utrhnout zrcátko.

Hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Protože muž vykřikoval, že je schizofrenik a pokoušel si ublížit, hlídka na místo přivolala záchrannou službu. Před jejím příjezdem strážníci muži naměřili bezmála tři promile. Lékař následně na místě potvrdil, že se jedná o muže s duševní poruchou. Záchranáři ho proto převezli na psychiatrii.


Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Dříve milenci, nyní je láska dvou mužů passé. V neděli vyvrcholila tímto nehezkým způsobem. Důvod? Zkuste si tipnout…

3. prosince 2018 ve 13:26

Strážníci zamezili fyzickému konfliktu mezi bývalými partnery. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. Jeho bývalého přítele si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Muže, který pobodal prodavačku v cukrárně, se podařilo zadržet

2. prosince 2018 v 15:10

Osmatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v pátek ráno pobodal ve vršovické cukrárně prodavačku, se už policistům podařilo zadržet. Žena musela být ošetřena v nemocnici.

Měl dvě piva k večeři

30. listopadu 2018 v 18:25

Při kontrole ve Švehlově ulici si autohlídka městské policie z Prahy 15 všimla jedoucího auta s rozsvícenými výstražnými světly. Hlídka vozidlo zastavila, aby zjistila, zda jeho řidič nepotřebuje pomoc.

Další články
Nahoru