dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Rozhodl se natočit řidiče v bavoráku, ten si ho všiml. Dopadlo to špatně

K události došlo v Havelské ulici. Do té vjel, nejprve v souladu s předpisy, řidič s luxusním BMW. Následně se ale otočil a i přes zákaz vjezdu projel v protisměru.

Toho si všiml náhodný kolemjdoucí, který přestupek začal dokumentovat na svůj mobilní telefon. To se nelíbilo jak samotnému řidič, tak i jeho postaršímu spolujezdci. Oba proto nejprve verbálně a poté i fyzicky atakovali samozvaného kameramana.

„Řidič auta na svědka zaútočil pěstmi a kopanci. Podle výpovědi měl poškozenému uštědřit celkem šest ran pěstí do obličeje a dva kopance do oblasti hrudníku. Poté nasedl i se spolujezdcem do vozidla a z místa odjeli jako by nic. Na základě popsaného je hledaný řidič podezřelý z trestného činu výtržnictví,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Událost prošetřují policisté z místního oddělení Bartolomějská, kterým se velice jednoduše podařilo podle registrační značky ztotožnit vlastníka auta, kterým je právnická osoba. A tady nastává podstatný problém.

Policisté vlastníka auta vyzvali, aby doložil, kdo v předmětné době toto jejich vozidlo řídil. Firma ale odmítla tento údaj poskytnout, neboť řidič je prý osobou blízkou. „I laik ví, že firma osobu blízkou mít nemůže. Proto policisté společnost vyzvali opakovaně, avšak do této doby bezvýsledně,“ pokračoval Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru