dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský život

Rozesmátý Den dětí v Palladiu

Pro všechny malé nedočkavce připravilo PALLADIUM k jejich svátku zábavný program již v pátek 30. 5. 2014. Do PALLADIA zavítá Majda z Kouzelné školky, bude se soutěžit o lákavé ceny a nebude chybět ani malování na obličej. Maminkám a tatínkům nabídnou vybrané obchody PALLADIA slevy a speciální nabídky na dětský sortiment

Pátek 30. května bude  PALLADIUM patřit hlavně dětem, které si zde od 14:00 do 18:00 hodin užijí plno zábavy. Největším lákadlem bude určitě Majda z Kouzelné školky, která vystoupí v 15:30 hodin. Její zábavný program si děti užijí v patře –2, poblíž supermarketu Albert.

Pro děti je dále připravena soutěž „Skákací panák“ o ceny, jako je např. Barbie, stavebnice LEGO, deskové hry, ale i poukázky na zmrzlinu do funny Danny, na nápoje do Starbucks, hračky PlayMais od C&A, dětská razítka od MISTER MINIT a další. I tentokrát budou dětem k dispozici dvě šikovné malířky na obličej, které je vyzdobí dle jejich přání.

Maminky a tatínkové také nepřijdou zkrátka – budou moci využít slev a speciálních nabídek na dětský sortiment ve vybraných obchodech PALLADIA. V řadě obchodů budou tyto výhody platit až do 1. 6.


Další články
Nahoru