dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Rozchod s přítelkyní neunesl. Pokusil se oběsit na stromě

Včera brzy ráno zavolal na tísňovou linku „156“ muž, který strážníkovi sdělil, že se chce zabít. Strážník s mužem mluvil dlouhých 22 minut. Během rozhovoru se mu pokoušel sebevraždu rozmluvit.

Muž však chtěl skoncovat se životem, protože se rozešel s přítelkyní, bez které už nechtěl dál žít.  Svůj život hodlal ukončit oběšením na stromě. V závěru rozhovoru se strážníkovi podařilo zjistit, kde se nešťastník nachází.

Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která přijela krátce poté, co se muž pokusil oběsit. Strážníci odřízli lano a sebevraha zachránili. Podařilo se jim ho přivést k plnému vědomí. Muž poté i komunikoval. Na místo byla přivolána záchranka, která ho převezla do nemocnice.              


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru