Dnes Úterý - jasno 29°C
Zítra Středa - obcasny-dest 17°C
Úterý 11. 5. 2021
Svátek má Svatava
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Roušky pro Dvojku

Pomozte vybavit sousedy, kterým chybí krejčovský um nebo zkrátka nemají vhodné podmínky pro šití vlastních roušek, vyzývá radnice Prahy 2.

Počínaje čtvrtkem 19. března zřizuje městská část sběrné místo na náměstí Míru 14, kam můžete své podomácku ušité roušky nosit. To bude přístupné dárcům každý všední den v době od 9 do 16 hodin.

Plot plný roušek

V Základní škole u svatého Štěpána probíhá akce Plot plný roušek pro ty, kteří nemají možnost ušít si roušku. Mohou si jí vyzvednout na plotě školy.
Vejděte bránou (není zamčena, jen se tak tváří) do vjezdu, utrhněte si balíček a při odchodu přivřete bránu.

Kdo z rodičů a přátel školy šije doma roušky a má jich nadbytek, může je přidat na plot roušek.


Rekordních 11 320 lidí bylo v Praze očkováno během čtvrtka

7. května 2021 ve 14:22

V Praze přibylo ve čtvrtek 174 potvrzených případů nákazy koronavirem, což je nejnižší čtvrteční nárůst od konce loňských letních prázdnin. Očkování v hlavním městě nadále zrychluje, čtvrtek posunul rekord v denním počtu podaných dávek na 11 320. Vyplývá to z dat na webu ministerstva...

Dodávky Pfizer do očkovacího centra na Hůrce

6. května 2021 v 10:10

Očkovací centrum v Poliklinice Hůrka na Slunečním náměstí se podařilo zařadit na seznam očkovacích míst vakcínou Pfizer a obyvatelé Prahy 13 tak budou mít komfortní přístup k očkování. 

V sobotu přibylo v Praze méně nakažených než před týdnem

2. května 2021 ve 14:42

Laboratoře Praze odhalily v sobotu dalších 126 případů nemoci covid-19, to je o 47 méně pozitivních testů než před týdnem, uvedla ČTK.

Petice rodičů za PCR testy a bezpečné, rychlé a plošné otevření škol a školek

29. dubna 2021 ve 23:52

Blesková petice rodičů, kteří chtějí přesnější PCR testy a rychlejší otevření školek a škol bez rotace, se začala šířit 16. dubna – po prvním týdnu testování dětí na prvním stupni základnách škol a ve školkách málo průkaznými antigenními testy.

Další články
Nahoru