dnes
Pondělí - skorojasno
32°C
zítra
Úterý - zatazeno
27°C
pozítří
Středa - polojasno
29°C
Zpravodajství

Rostlinná štafeta v Zahradě na niti

Máte doma rostliny, řízky, semínka, které nechcete, nevejdou se vám domů, je vám líto rostliny vyhazovat nebo máte prostě moc stejných druhů a chtěli byste nějaké jiné? Nejste zatím moc velký pěstitel, ale rádi byste si domů pořídili květiny s příběhem?

Rostlinný večírek, kde si můžete vyměnit svoje nechtěné výpěstky za nechtěné výpěstky někoho jiného. Poslat dál rostliny, které už nechcete a získat naopak nějaké, které ještě nemáte.

Účast není podmíněná přinesením rostlin, jedinou podmínkou je, že si každý účastník musí minimálně jednu rostlinu odnést.

Přijďte ve čtvrtek 4. května do Zahrady na niti, čeká vás spousta nechtěných kytek, víno a malé občerstvení, aby se vám dobře povídalo nejen o kytkách.

Čtvrtek 4. května v 17:00–21 hodin, Zahrada na niti, Školská 7, Praha 1.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Další články
Nahoru