dnes
Pátek - jasno
31°C
zítra
Sobota - zatazeno
33°C
pozítří
Neděle - polojasno
31°C
Romanticky nasvícená Vrtbovská zahrada se po setmění otevře návštěvníkům. Jeden večer
Vrtbovskou zahradu lze po setmnění navštívit každý rok na konci října. Foto: archiv

Romanticky nasvícená Vrtbovská zahrada se po setmění otevře návštěvníkům. Jeden večer

V pondělí 31. října večer bude možné navštívit jednu z nejkrásnějších barokních pražských palácových zahrad v Praze. Od 17 do 21 hodin se otevře Vrtbovská zahrada.

vrtbovska-zahrada-nasviceni-nahled „Můžete obdivovat nasvícené sochy Matyáše Bernarda Brauna a fresky Václava Vavřince Reinera a užít nezvyklé pohledy na Prahu, které vám vezmou dech. Překvapí vás kouzlo a mystika tohoto místa,“ zvou organizátoři akce.

Do terasovité zahrady je vstup přes Vrtbovský palác z Karmelitské ulice. Zahrada se zařezává do svahu Petřína a táhne se z nádvoří paláce směrem na jihozápad.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Včera v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

15. srpna 2018 v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

Další články
Nahoru