dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Rolls-Royce, Bentley, veteráni i luxusní sporťáky se představí v Dubči
Foto: rollsroyceclub.cz

Rolls-Royce, Bentley, veteráni i luxusní sporťáky se představí v Dubči

Dnešek bude v Praze – Dubči na východě Prahy ve znamení již třetího ročníku srazů vozů Rolls-Royce a Bentley. Jejich majitelé a příznivci se setkají v rozhlehlé Panské zahradě. Nebude chybět ani sraz automobilových i motocyklových veteránů, program pro děti a občerstvení. Svézt se můžete historickým autobusem Škoda 706 RTO.

Rozlehlý areál parku otevře své brány v 10 hodin dopoledne. Návštěvníci se mohou těšit na příjezd několika desítek rozličných modelů vozů Rolls-Royce a Bentley. Chybět nebudou ani zcela nové vozy, jakými jsou kabriolet Rolls-Royce Dawn a první SUV automobilky Bentley, model Bentayga.
rols-2-nahled  
Připraven je i bohatý doprovodný program, sraz automobilových i motocyklových veteránů, výstava luxusních, sportovních a exkluzivních vozů značek Ferrari, Maserati, Jaguar a dalších.

Své křivky předvedou v rámci speciální výstavy k letošní 100. oslavě automobilky BMW také nové i klasické vozy BMW M a BMW M Performance. Návštěvníky bude po okolí vozit historický autobus Škoda 706 RTO.
rols-1-nahled  
Dubečský park ale nebude jen o autech, na své si přijdou i děti, pro které je připraven bohatý doprovodný program. Ten bude zahrnovat možnost vybít energii v nafukovacím skákacím hradu, zkusit najít cestu z bludiště, ozdobit si perníček, namalovat si obrázek na památku a podobně.
V areálu dubečské Panské zahrady bude připravena široká nabídka občerstvení zahrnující míchané alkoholické i nealkoholické koktejly, prvotřídní kvalitní kávu, ale i bohatou nabídku jídla.
 
Akcí bude provázet herec Jaromír Nosek a po celý den bude k poslechu hrát česká bluesrocková kapela The Villains.
 
Sraz se koná pod záštitou velvyslankyně Velké Británie, paní Jan Thompson. Vstupné je 100 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Panská zahrada, ulice U dubečské tvrze.

sraz-auta-bubec-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru