dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Rodinný den na Výstavišti

V neděli 29. května se koná 2. ročník akce Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Praha Holešovice. Pro návštěvníky bude od 13 do 19 hodin připraven bohatý program plný sportu, kultury a zábavy.

Pro návštěvníky Rodinného dne Prahy 7 budou po celé nedělní odpoledne připraveny workshopy, divadelní představení, hry a sportovní aktivity. Na podiu se představí účinkující z tanečních, sportovních a divadelních skupin a vše vyvrcholí v 18 hodin koncertem Banjo Bandu Ivana Mládka.

Areál Výstaviště bude rozdělen do tematicky laděných zón, jako je Zóna zábavy, Sportovní zóna, Zóna Art District 7 či Zóna zdraví navazující na kampaň Zdravá Sedmička, v rámci které se tento týden konaly zdravotně-preventivní akce na Strossmayerově a Ortenově náměstí.

Vstup po celý den zdarma.

Program Rodinného dne Prahy 7 na Výstavišti.

 


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru