dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Rodina postrádala několik dní patnáctiletou dceru
Hledaná dívka. Foto: Policie ČR

Rodina postrádala několik dní patnáctiletou dceru

Policisté hledají patnáctiletou Veroniku Koubkovou, kterou viděli rodinní příslušníci naposledy v úterý v místě jejího trvalého bydliště. Odešla neznámo kam a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu.

Dívka se po odvysílání televizní reportáže o jejím pohřešování přišla v sobotu ve večerních hodinách přihlásit na policejní služebnu v Nové Pace, kde si ji také převzala matka.

Podle dílčích zjištění policistů by se pohřešovaná mohla zdržovat ve Středočeském kraji, avšak tuto skutečnost se zatím nepodařilo potvrdit. Dívka neužívá žádné léky a ani netrpí žádnou nemocí, která by jí ohrožovala na životě.

Kriminalisté se touto cestou obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované. „Jakékoliv informace o možném místě jejího pobytu či pohybu mohou pozorní spoluobčané policistům předat cestou linky tísňového volání 158,“ požádal veřejnost o spolupráci mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

veronika-koubkova-popis-nahled

Zdroj: Policie ČR


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru