dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Rodina a kolegové se bojí o svého blízkého
Od 20. února hledají policisté sedmatřicetiletého kolegu. Foto: Policie ČR

Rodina a kolegové se bojí o svého blízkého

Kriminalisté z oddělení pátrání pražského krajského ředitelství už vyčerpali veškeré možné prostředky vedoucí k vypátrání pohřešovaného kolegy a obrací se opětovně s žádostí o pomoc při pátrání.

Od 20. února hledají sedmatřicetiletého muže, který měl v pátek večer nastoupit na noční službu do zaměstnání, kam ovšem bez omluvy nedorazil. Přítelkyně ho naposledy viděla velmi brzy ráno ve středu 18. února v místě bydliště na Praze 5.

Doma zanechal mobilní telefon, tablet a notebook, které u sebe běžně nosil, s sebou by měl mít ovšem klíče od domu, peněženku s doklady a platební kartou.

Pohřešovaný nikdy neodešel z domova bez vysvětlení, podle blízkých a kolegů se jeho chování v poslední době rapidně zhoršilo, byl totiž nezvykle tichý a zamlklý. S největší pravděpodobností by tak tento stav mohlo zapříčinit nadcházející rozvodové řízení s manželkou.
 
policista-nezvestny-nahled Pohřešovaný je vysoký 175 centimetrů, silnější postavy. Má světlou pleť, krátké tmavé vlasy s kouty a byl hladce oholený. Oblečenou má nejspíš hnědošedou bundu, na nohou hnědé boty a na hlavě modrou zimní čepici. U sebe by mohl mít i černý batoh.
 
Jakékoli informace k pohybu tohoto muže přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.
 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru