dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Rodeo na sídlišti: Plačící dítě prosilo rozzuřeného tatínka, ať už do maminky neřeže. Drama vyřešil udělaný pejskař
Na agresivního tátu a partnera v jedné osobě platily jen hmaty, chvaty a pouta. Ilustrační foto: archiv

Rodeo na sídlišti: Plačící dítě prosilo rozzuřeného tatínka, ať už do maminky neřeže. Drama vyřešil udělaný pejskař

V pátek kolem půlnoci strážník v době svého volna při venčení psa zaslechl v ulici Generála Janouška na sídlišti Černý Most v Praze 14 hádku muže se ženou a pláč malého dítěte.

Muž křičel: „Už je to všechno jedno, zabiju tě!“. Žena ho žádala, ať se uklidní, že bude vše zase v pořádku. Malé dítě brečelo a prosilo otce, ať mamince nic nedělá. Svoji výhružku zabitím však ještě několikrát zopakoval.

Z bytu v sedmém patře se začaly ozývat duté rány. Strážník proto pomocí svého mobilního telefonu na místo přivolal Policii ČR. Poté čekal před domem nějakou dobu, ale když policejní hlídka nepřijížděla a křik z bytu neustával, požádal ženu, která v té době stála na balkoně, aby ho pustila do domu, že se sám podívá, co se tam děje.

Ještě dotyčnou poprosil, aby mu pohlídala psa. Zazvonil u bytu, ze kterého byl slyšet hluk a křik. Dveře otevřel zjevně podnapilý muž. Strážník se mu slovně prokázal, a vyzval ho, ať vyjde z bytu a vysvětlí, co se děje.

„Buď ukaž průkaz, nebo jdi do pr..le, nic ti do toho není, co mezi sebou máme! Jdi do hajzlu a nestarej se,“ reagoval podrážděně „pan domácí“.

Za ním se mezi dveřmi objevila malá holčička, která plakala, byla vyděšená a ukazovala prstem za dveře. Hystericky se rozplakala. Rozzuřený řvoun se snažil strážníka vystrčit ze dveří, ten ho za pomoci páky rychle znehybnil.

Na to si všiml na zemi ležící ženy, která krvácela z ruky. Pořezaná řekla, že ji partner držený v páce zbil. Strážník mobilem přivolal záchranku a hlídku městské a státní policie, která si krvavé vyvrcholení partnerských neshod převzala k dořešení.

O dalších mrazivých případech domácího násilí si přečtěte zde.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru