dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
18°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
22°C
Rock for Soul: Na počest duší vystoupí na Dušičky Turner z Deep Purple, Farna a další
Na akci vystoupí i Joe Lynn Turner. Foto: Facebook JLT

Rock for Soul: Na počest duší vystoupí na Dušičky Turner z Deep Purple, Farna a další

Koncert domácích i zahraničních hudebníků všech generací, kteří se setkají na jednom pódiu v čase Dušiček, 2. listopadu, k poctě všech duší v divadle Hybernia.

Během festivalu vystoupí rocková legenda Joe Lynn Turner z Deep Purple a Rainbow, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta (Eurovision Song Contest 2017), Skety, Justin Lavash, Juwana Jenkins, Silverback, Roman Dragoun, George Gakis a Nobles. Celý festival bude slovem provázet Zbigniew Czendlik. Všechna vystoupení budou obohacena o speciální videoprojekce. Rock for Soul je součástí multimediálního projektu The Parliament of Souls.

„Tento festival věnujeme všem lidským duším a vzpomínce na duše, které už tu s námi být nemohou. Chceme je spolu s vámi uctít pořádnou porcí hudební energie,“ říkají tvůrci festivalu Zdeněk Berry Beran a Jakub V. Mírek.

„Ahoj, 2. listopadu budu zpět v České republice a zazpívám vám v divadle Hybernia. Když jsem tu vystupoval před rokem v paláci Žofín, bylo to úžasný. Těším se na překrásnou Prahu. Přijďte, těším se na vás, bude to opět skvělý,“  zve Joe Lynn Turner.


Bylo podepsáno memorandum, které se zabývá budoucí podobou veřejných ploch v kampusu Albertov

Dnes ve 22:06

V pondělí 24. září podepsala starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) dokument o spolupráci s Univerzitou Karlovou a hlavním městem Prahou. Memorandum, nazvané „O společném zájmu v oblasti kampusu Albertov“, zohledňuje požadavky, které vznesla právě Praha 2. 

Další články
Nahoru