dnes
Pátek - jasno
21°C
zítra
Sobota - jasno
21°C
pozítří
Neděle - jasno
19°C
Rock for Soul: Na počest duší vystoupí na Dušičky Turner z Deep Purple, Farna a další
Na akci vystoupí i Joe Lynn Turner. Foto: Facebook JLT

Rock for Soul: Na počest duší vystoupí na Dušičky Turner z Deep Purple, Farna a další

Koncert domácích i zahraničních hudebníků všech generací, kteří se setkají na jednom pódiu v čase Dušiček, 2. listopadu, k poctě všech duší v divadle Hybernia.

Během festivalu vystoupí rocková legenda Joe Lynn Turner z Deep Purple a Rainbow, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta (Eurovision Song Contest 2017), Skety, Justin Lavash, Juwana Jenkins, Silverback, Roman Dragoun, George Gakis a Nobles. Celý festival bude slovem provázet Zbigniew Czendlik. Všechna vystoupení budou obohacena o speciální videoprojekce. Rock for Soul je součástí multimediálního projektu The Parliament of Souls.

„Tento festival věnujeme všem lidským duším a vzpomínce na duše, které už tu s námi být nemohou. Chceme je spolu s vámi uctít pořádnou porcí hudební energie,“ říkají tvůrci festivalu Zdeněk Berry Beran a Jakub V. Mírek.

„Ahoj, 2. listopadu budu zpět v České republice a zazpívám vám v divadle Hybernia. Když jsem tu vystupoval před rokem v paláci Žofín, bylo to úžasný. Těším se na překrásnou Prahu. Přijďte, těším se na vás, bude to opět skvělý,“  zve Joe Lynn Turner.


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Další články
Nahoru