Dnes Čtvrtek - jasno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Roboti, drony a interaktivní zábava v Letňanech
20 říj
22 říj
Veletrhy
Foto: FOR GAMES

Roboti, drony a interaktivní zábava v Letňanech

20. 10. 2023 - 22. 10. 2023
Festival interaktivní zábavy a videoher FOR GAMES opět míří do Letňan. Ve dnech 20. až 22. října se v PVA EXPO PRAHA sejdou významné značky a osobnosti ze světa herních konzolí, videoher a kompletního příslušenství interaktivní zábavy. Festival ukáže oborové trendy, hráčskou špičku v rámci Česka a bude i inspirací pro dárky pod stromeček a zábavou pro celou rodinu. 

Atraktivní expozice přivezou do Letňan Fadee, Animerch či L2P, které nabídnou mnoho zábavy ve formě přednášek, kvízů, zajímavých hostů a soutěží. V zóně Animerch bude připraven výběr produktů z odvětví nejnovějších i klasických anime od placek, přes trička až po sběratelské figurky. Stánek Fadee nabídne sběratelské předměty herního typu, například Minecraft, Fortnite, League od Legends a další, zájemci zde najdou i novou zásobu Counter-strike replik nožů či nepřeberné množství Mystery boxů. Bude možné zakoupit si také nové kolekce herního a filmového merche, navštívit některou z připravených freetoplay zón, zúčastnit se soutěže nebo přehlídky cosplay i získat autogram. Zájemci mohou navštívit studio LookAss. INK s tématikou PopArt, Comics a Neotraditional tetování.

Premiéra souboje robotů
Letošní ročník festivalu uvede jednu svou premiéru, a to Manhattan Projekt: souboje robotů uprostřed New Yorku v Praze. Jedná se o novou aktivitu pod hlavičkou zábavního centra Fun Arena. Mezi miniaturami budov z amerického Manhattanu jsou umístěny robotické tanky Robomaster S1 od výrobce dronů DJI. Díky full HD kameře na dvouosém gimbalu a ovládání přes aplikaci lze řídit tento bojový pozemní dron, jako byste v něm skutečně seděli. Každý dron je vybaven infračerveným dělem a senzory zachytávající zásahy. Díky unikátní konstrukci kol, kterou DJI přebralo od samotné NASA, je možné bojovat v úzkých ulicích mezi Empire State Building či ikonickou Chrysler Building.

Herní zóna, autogramiády
To ale nejsou všechna lákadla jedenáctého festivalu FOR GAMES. V prostorách výstaviště bude připravena herní zóna od YGames a Nintendo, na stage vystoupí oblíbení influenceři a proběhnou autogramiády zajímavých hostů. V rámci události se uskuteční také setkání Furries. Více na www.forgames.cz. Souběžně s festivalem FOR GAMES se konají také veletrhy FOR KIDS a FOR BEAUTY.


Autor: Alo

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Veletrh neziskových organizací Prahy 1

2. června 2024 ve 20:42

Rok 2024 je rokem dobrovolnictví. Přijďte 10. června na první ročník obnoveného veletrhu, který v roce 1996 zahajoval prezident Václav Havel.

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru