dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Víkendové tipy

River Food Festival na Smíchově

Od 12. do 14. května se na Smíchovské náplavce koná první ročník River Food Festivalu. Ochutnáte speciality u více než 40 účastníků, posadíte se do stylového sezení, můžete piknikovat v parku, houpat se na pontonu nebo si užívat bohatý doprovodný a hudební program.

Festival klade důraz nejen na kvalitu prodávaného sortimentu, ale také na úroveň prezentace a pohodlí pro návštěvníky.

Pateční večer vystoupí oblíbená stand up comedy – Na stojáka. V sobotu se návštěvníci mohou těšit na vystoupení kapely Skety a Jen Hovorka se Sisa Fehérová.

Doprovodný program​ budou tvořit kuchařské workshopy, hudební vystoupení, nebude chybět koutek pro děti, součástí programu bude například i možnost pikniku na vodě.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru