Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 9°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 6°C
Čtvrtek 6. 5. 2021
Svátek má Radoslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Řidičům byla cesta úzká, jedno auto prorazilo zábradlí a druhé se zastavilo o strom
Auto po nehodě v Michli. Foto: HZS Praha

Řidičům byla cesta úzká, jedno auto prorazilo zábradlí a druhé se zastavilo o strom

Včera večer a dnes ráno zasahovali pražští policisté, záchranáři a hasiči u dvou nehod, při nichž došlo ke zraněním.

Dnes ráno kolem sedmé hodiny zasahovala jednotka hasičů z krčské stanice u nehody osobního vozidla, které vypadala hrozivě.

Auto prorazilo v Michelské ulici v Praze zábradlí na mostku vedoucím přes Botič a zastavilo se o vydlážděný sráz potoka. Zraněné osoby opustily automobil před jednotek integrovaného záchranného systému.  

„Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru, velitel zásahu na místo povolal jeřáb na vyproštění,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Po zadokumentování nehody byl automobil jeřábem vytažen zpět na silnici. Policisté nyní vyšetřují okolnosti nehody.

Včera večer po jednadvacáté hodině došlo k nehodě v ulici K Uhříněvsi, která propojuje Královice a Uhříněves, u nehody osobní auta.

To sjelo do pole a narazilo do stromu. V autě byl zaklíněný řidič, kterého po vyproštění hasiči předali do péče záchranářů. Na vyproštění samotného auta musela být použita hydraulická ruka speciálního hasičského vozu z chodovské stanice.


PVK mají rychlejší a přesnější přehled o kvalitě vody

Včera ve 20:59

Kvalita pitné vody je pro Pražské vodovody a kanalizace naprostou prioritou. Vzhledem k nutnosti rychlé a spolehlivé detekce kontaminantů vod, PVK ve své akreditované laboratoři zavedly nové moderní metody analýzy vody.

Diskuze: Dostupné rodinné bydlení v Praze 8

Včera ve 20:06

Praha 8 eviduje více než 100 000 stálých obyvatel a nadále se rozvíjí. Jak vytvořit dobré podmínky pro život celých rodin? Jak jim nabídnout finančně dostupné a kvalitní bydlení a vybavenost? Kam se má ubírat bytová výstavba? Jaké možnosti má samospráva a jaké nástroje má...

Města a obce musí dostat víc peněz na rozvoj, shodl se kulatý stůl poslankyně Červíčkové

Včera ve 20:04

Jak zajistit udržitelný rozvoj českých měst a obcí? A je kontribuce (nucený příspěvek/daň, pozn. red.) investorů tou správnou cestou? Podle účastníků včerejšího kulatého stolu pořádaného pražskou poslankyní Monikou Červíčkovou je kontribuce dvousečnou zbraní, která může vést akorát k dalšímu...

Radnice pomůže živnostníkům a podnikatelům, mohou inzerovat zdarma

Včera v 18:18

Praha 15 chce prostřednictvím bezplatné řádkové inzerce podpořit firmy, podnikatele a živnostníky se sídlem, provozovnou či poskytováním služeb v patnácté městské části.

PinCity Prahy 4 je modernější

Včera v 10:06

Praha 4 se koncem roku připojila k městům a obcím, které platformu PinCity provozují. Platforma umožňuje obyvatelům prostřednictvím jednoduchého grafického rozhraní lokalizovat a navrhnout si svůj vlastní projekt, který mohou ostatní lidé komentovat a hodnotit, a dát tak radnici najevo, co a kde...

Praha 15: Podávejte projekty do participativního rozpočtu

4. května 2021 ve 13:53

Do 19. května je možné podávat své návrhy do participativního rozpočtu Prahy 15. V rámci této výzvy jsou přijímány návrhy na investiční projekty určené na úpravu veřejně přístupného prostranství na území Prahy 15 – Hostivaře nebo Horních Měcholup na pozemcích svěřených městské části...

Další články
Nahoru