dnes
Neděle - zatazeno
19°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
16°C
pozítří
Úterý - zatazeno
19°C
Řidičům byla cesta úzká, jedno auto prorazilo zábradlí a druhé se zastavilo o strom
Auto po nehodě v Michli. Foto: HZS Praha

Řidičům byla cesta úzká, jedno auto prorazilo zábradlí a druhé se zastavilo o strom

Včera večer a dnes ráno zasahovali pražští policisté, záchranáři a hasiči u dvou nehod, při nichž došlo ke zraněním.

Dnes ráno kolem sedmé hodiny zasahovala jednotka hasičů z krčské stanice u nehody osobního vozidla, které vypadala hrozivě.

Auto prorazilo v Michelské ulici v Praze zábradlí na mostku vedoucím přes Botič a zastavilo se o vydlážděný sráz potoka. Zraněné osoby opustily automobil před jednotek integrovaného záchranného systému.  

„Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru, velitel zásahu na místo povolal jeřáb na vyproštění,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Po zadokumentování nehody byl automobil jeřábem vytažen zpět na silnici. Policisté nyní vyšetřují okolnosti nehody.

Včera večer po jednadvacáté hodině došlo k nehodě v ulici K Uhříněvsi, která propojuje Královice a Uhříněves, u nehody osobní auta.

To sjelo do pole a narazilo do stromu. V autě byl zaklíněný řidič, kterého po vyproštění hasiči předali do péče záchranářů. Na vyproštění samotného auta musela být použita hydraulická ruka speciálního hasičského vozu z chodovské stanice.


Praha 4: Dotace na využití srážkových vod

4. června 2020 v 11:24

Radnice Prahy 4 vyhlásila druhou výzvu dotačního programu na podporu akumulace a využití srážkových vod pro rok 2020. Chce tak podpořit občany při pořízení retenčních nádob na podporu akumulace a lokálního využití srážkových vod.

Magistrát upravuje provoz

3. června 2020 v 19:55

V souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření upravil Magistrát hl. m. Prahy provoz v budově Nové radnice.

Praha 13 odpustí podnikatelům místní poplatek z pobytu

3. června 2020 v 11:24

V souvislosti s uvolňováním opatření proti šíření onemocnění Covid-19 v České republice rozhodla Praha 13 na svém zasedání 1. června o prominutí místního poplatku z pobytu podnikatelským subjektům na území městské části Praha 13. Důvodem je zmírnění negativních dopadů koronavirové...

Praha vyhlásila výběrové řízení na ředitele nebo ředitelku magistrátu

3. června 2020 v 07:31

Primátor Zdeněk Hřib vyhlásil výběrové řízení na místo ředitele nebo ředitelky Magistrátu hl. m. Prahy.  Zájemci o tuto pozici se mohou přihlásit do 30. června.

Další články
Nahoru