dnes
Pátek - zatazeno
3°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
4°C
pozítří
Neděle - oblacno
3°C
Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí
Řidička ve škodovce nemohla zaparkovat, bránila tomu žena s hadicí, která navíc stříkala i na auta jedoucí kolem. Foto: MP Praha

Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí

Žena z Prahy 1 bránila druhé ženě v parkování vodním postřikem. Z neznámého důvodu kropila chodník, vozovku i vozidla projíždějící kolem. Pak se vodou nažila znemožnit zaparkovat stříbrnému autu. 

Nedostatek parkovacích míst řeší někteří řidiči opravdu svéráznými způsoby. Minulý týden jel na kapotě v Blanické ulici muž, aby si vypořádal účty s řidičem, kterým mu těsně před ním „vyfouknul“ místo.

V pondělí se odehrál boj o parkovací místo v Rybné ulici v Praze 1, kde se jedna žena rozhodla zabránit vodním postřikem druhé v zaparkování.

Hlídka strážníků, která přijela oznámení na místo prověřit, spatřila v ulici ženu kropící vodou z hadice všechno v jejím okolí a bránící řidičce ve stříbrném osobnímu vozidlu v zaparkování. Podle jejích slov „tam neměla ta paní vůbec co dělat".

Řidička auta se ale prokázala zaplaceným parkováním na vyhrazeném místě. „Absence dokladu totožnosti, neochota spolupracovat a urážlivé chování ženy vůči hlídce byly důvodem k předvedení na služebnu státní policie,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.  Přestupkové chování bude postoupeno správnímu orgánu.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Další články
Nahoru