dnes
Čtvrtek - zatazeno
14°C
zítra
Pátek - oblacno
16°C
pozítří
Sobota - jasno
16°C
Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí
Řidička ve škodovce nemohla zaparkovat, bránila tomu žena s hadicí, která navíc stříkala i na auta jedoucí kolem. Foto: MP Praha

Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí

Žena z Prahy 1 bránila druhé ženě v parkování vodním postřikem. Z neznámého důvodu kropila chodník, vozovku i vozidla projíždějící kolem. Pak se vodou nažila znemožnit zaparkovat stříbrnému autu. 

Nedostatek parkovacích míst řeší někteří řidiči opravdu svéráznými způsoby. Minulý týden jel na kapotě v Blanické ulici muž, aby si vypořádal účty s řidičem, kterým mu těsně před ním „vyfouknul“ místo.

V pondělí se odehrál boj o parkovací místo v Rybné ulici v Praze 1, kde se jedna žena rozhodla zabránit vodním postřikem druhé v zaparkování.

Hlídka strážníků, která přijela oznámení na místo prověřit, spatřila v ulici ženu kropící vodou z hadice všechno v jejím okolí a bránící řidičce ve stříbrném osobnímu vozidlu v zaparkování. Podle jejích slov „tam neměla ta paní vůbec co dělat".

Řidička auta se ale prokázala zaplaceným parkováním na vyhrazeném místě. „Absence dokladu totožnosti, neochota spolupracovat a urážlivé chování ženy vůči hlídce byly důvodem k předvedení na služebnu státní policie,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.  Přestupkové chování bude postoupeno správnímu orgánu.


Sprejerka prošla Prahou 7. Strážníci ji zadrželi přímo při činu

22. října 2019 v 17:24

Mladá cizinka vyrazila se sprejem v ruce od stanice metra Hradčanská směrem na Letnou a ničila, co jí přišlo do cesty. Na její chování upozornil prostřednictvím tísňové linky kolemjdoucí muž.

Poskakovala po silnici a rozhazovala odpadky

22. října 2019 v 17:20

Do ulice Pod Turnovskou tratí v Praze 9 vyrazila autohlídka strážníků poté, co přijala oznámení, že se zde nachází žena, která poskakuje po silnici a vyhazuje na ní odpadky. V tomto stavu ji nalezli také strážníci, jejichž příjezd ženu ještě více podráždil.

V Bohnicích hořelo v bytovém domě

21. října 2019 ve 22:48

Dnes večer v 19:24 vyjeli hasiči z holešovické a centrální stanice do Hackerovy ulice v Bohnicích k požáru rozvodné skříně bytového domu. Před příjezdem jednotek objekt opustilo asi 50 osob.

V Krči hořelo v restauraci

17. října 2019 v 18:38

Dnes odpoledne v 15:17 vyjely jednotky hasičů z Krče a centrální stanice do Nuselské ulice k požáru v kuchyni restaurace. Před příjezdem jednotek objekt opustilo několik osob a jedna osoba byla předána do péče záchranářů.  V 15:39 byl požár lokalizován.

Požár ve skladu akumulátorů

14. října 2019 v 18:52

Dnes od 14:47 hodin zasahovala asi třicítka hasičů u požáru ve skladu akumulátorů v ulici U Větrníku v Praze 6.

S metamfetaminem se řítil Jeremenkovou

10. října 2019 ve 13:23

Při kontrole měření rychlosti v Jeremenkově ulici v Praze 4 zjistila hlídka řidiče osobního vozu, který překročil nejvyšší povolenou rychlost. Strážníci vozidlo zastavili a řidiče vyzvali k prokázání totožnosti.

První kreslil fixou na zastávku, další sprejem na zeď

10. října 2019 ve 13:14

Několikrát měsíčně řeší strážníci osoby, které „zkrášlují“ veřejná místa v Praze tam, kde to není povoleno. Pro podezření ze spáchání trestného činu končí v rukou státní policie.

Sedmnáctiletý mladík ležel ve zvratcích, strážníci přivolali záchranáře a maminku

7. října 2019 v 11:57

V neděli krátce po půlnoci byla vyslána autohlídka městské policie na Rašínovo nábřeží k prověření oznámení o muži ležícím na chodníku.

Svrab, HIV, žloutenka. Kolabující narkomanku převezli strážníci do nemocnice

6. října 2019 ve 12:58

Strážníci zasahovali ve stanici metra u zkolabované narkomanky. Přiznala, že je HIV pozitivní, měla žloutenku a svrab. Její agresivitu strážníci zklidnili hmaty a chvaty a asistovali zdravotníkům při ošetření i převozu do nemocnice.

Další články
Nahoru