dnes
Čtvrtek - oblacno
23°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
15°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
12°C
Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí
Řidička ve škodovce nemohla zaparkovat, bránila tomu žena s hadicí, která navíc stříkala i na auta jedoucí kolem. Foto: MP Praha

Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí

Žena z Prahy 1 bránila druhé ženě v parkování vodním postřikem. Z neznámého důvodu kropila chodník, vozovku i vozidla projíždějící kolem. Pak se vodou nažila znemožnit zaparkovat stříbrnému autu. 

Nedostatek parkovacích míst řeší někteří řidiči opravdu svéráznými způsoby. Minulý týden jel na kapotě v Blanické ulici muž, aby si vypořádal účty s řidičem, kterým mu těsně před ním „vyfouknul“ místo.

V pondělí se odehrál boj o parkovací místo v Rybné ulici v Praze 1, kde se jedna žena rozhodla zabránit vodním postřikem druhé v zaparkování.

Hlídka strážníků, která přijela oznámení na místo prověřit, spatřila v ulici ženu kropící vodou z hadice všechno v jejím okolí a bránící řidičce ve stříbrném osobnímu vozidlu v zaparkování. Podle jejích slov „tam neměla ta paní vůbec co dělat".

Řidička auta se ale prokázala zaplaceným parkováním na vyhrazeném místě. „Absence dokladu totožnosti, neochota spolupracovat a urážlivé chování ženy vůči hlídce byly důvodem k předvedení na služebnu státní policie,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.  Přestupkové chování bude postoupeno správnímu orgánu.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Další články
Nahoru