dnes
Středa - snih
1°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
2°C
pozítří
Pátek - zatazeno
1°C
Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí
Řidička ve škodovce nemohla zaparkovat, bránila tomu žena s hadicí, která navíc stříkala i na auta jedoucí kolem. Foto: MP Praha

Řidička nemohla v centru Prahy zaparkovat, bránila tomu žena vyzbrojená stříkající hadicí

Žena z Prahy 1 bránila druhé ženě v parkování vodním postřikem. Z neznámého důvodu kropila chodník, vozovku i vozidla projíždějící kolem. Pak se vodou nažila znemožnit zaparkovat stříbrnému autu. 

Nedostatek parkovacích míst řeší někteří řidiči opravdu svéráznými způsoby. Minulý týden jel na kapotě v Blanické ulici muž, aby si vypořádal účty s řidičem, kterým mu těsně před ním „vyfouknul“ místo.

V pondělí se odehrál boj o parkovací místo v Rybné ulici v Praze 1, kde se jedna žena rozhodla zabránit vodním postřikem druhé v zaparkování.

Hlídka strážníků, která přijela oznámení na místo prověřit, spatřila v ulici ženu kropící vodou z hadice všechno v jejím okolí a bránící řidičce ve stříbrném osobnímu vozidlu v zaparkování. Podle jejích slov „tam neměla ta paní vůbec co dělat".

Řidička auta se ale prokázala zaplaceným parkováním na vyhrazeném místě. „Absence dokladu totožnosti, neochota spolupracovat a urážlivé chování ženy vůči hlídce byly důvodem k předvedení na služebnu státní policie,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.  Přestupkové chování bude postoupeno správnímu orgánu.


Čtyřikrát drogy, alkohol a zákaz řízení

Včera ve 21:13

Dvacetiletého řidiče cizince s pozitivním výsledkem na kokain, amfetamin a metamfetamin zastavili strážníci v Bubenské ulici kvůli jeho nejisté jízdě. Testy potvrdily jejich podezření. 

Zraněná ležela na chodníku u zastávky

Včera ve 21:09

Ženu ležící na chodníku před autobusovou zastávkou spatřila autohlídka včera odpoledne ve Vrážské ulici v Radotíně. Měla povrchové krvavé zranění na hlavě a na dotazy nereagovala.

Podivná zábava Italů v pražské podzemce

20. ledna 2020 ve 13:27

Dva cizinci si cestu metrem krátili ničením vagónu metra. Na jejich chování strážníky upozornil spolucestující. Oba pak skončili na policejní stanici.

Tati, nech mámu na pokoji! Nedůstojná strkanice před plačící holčičkou

20. ledna 2020 ve 13:23

Před zraky dcery se opilí rodiče venku hlasitě dohadovali, pak došlo i na strkanici. Muž nadýchal 2,41 promile, žena pro silnou opilost dechovou zkoušku vůbec nezvládla. Skončila na protialkoholní záchytné stanici. 

Opilá žena dělala ostudu v metru

20. ledna 2020 ve 13:17

Ve stanici metra Depo Hostivař si v pondělí ráno hlídka strážníků všimla sedící ženy, která se třásla. Hned první reakce ženy byla neadekvátní: „Co po mně chcete, nechte mě bejt, neotravujte mě“.

V Praze se konaly policejní akce Hotel, Chata a Závěra. V síti uvízl i zbloudilý Rakušan

19. ledna 2020 v 19:04

Policisté čtvrtého policejního obvodu provedli o tomto víkendu několik policejních akcí.  V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Močil na tramvajový pás a pěstí napadl strážníka

17. ledna 2020 v 08:03

Muže, který močil na tramvajový pás a překážel v jízdě tramvaji, si všimla včera večer hlídka ve Štefánikově ulici na Smíchově. Po výzvě, aby zanechal svého protiprávního jednání, strážníci muži z důvodu silné opilosti a nejisté chůze pomohli přejít na...

Hledané patnáctileté dívky si všimli strážníci

16. ledna 2020 v 15:40

Strážníci Hlídkového útvaru, který dohlíží na bezpečnost v prostředcích MHD, si v úterý krátce po půlnoci všimli, že na zastávce na náměstí Míru, ve voze noční tramvaje sedí dívka odpovídající popisu hledané osoby.

Taxikařil bez platného oprávnění, zadržen byl na Malostranském náměstí

15. ledna 2020 ve 14:58

V neděli 12. ledna prováděla autohlídka Taxi týmu městské policie společně s úředníky Odboru dopravy pražského magistrátu součinnostní akci zaměřenou na kontrolu provozování taxislužby.

Další články
Nahoru