dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský život

Ještěrkáři na ostří vozíků. V sázce je postup na mistrovství

Soutěž vysokozdvižných vozíků, která zábavnou formou prověřuje praktické schopnosti řidičů, Ještěrka Cup 2013, se koná první zářijovou sobotu v Praze před O2 Arenou. Nevšední program určený jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost, nabízí nejen napínavou podívanou při závodech s vozíky, ale i hudební vystoupení, doprovodné soutěže a zajímavé atrakce i pro ty nejmenší návštěvníky.

Organizátoři připravili pro fanoušky tohoto originálního sportu založeného na přesnosti manipulace s vozíky i letos disciplíny, které prověří preciznost a rychlost řidičů ještěrek.

Těšit se mohou také na pokus o rekord v rychlosti vhození basketbalového míče do koše pomocí skladového vozíku. Tři nejlepší řidiči z českého národního kola budou reprezentovat Českou republiku na mezinárodním mistrovství Stapler Cup 2013 v německém Aschaffenburgu.

Na fanoušky čeká pestrý program v podobě hudebního vystoupení skupiny Eddie Stoilow, budou si moci vyzkoušet jízdu na simulátoru Formule 1 a zúčastnit se nejrůznějších doprovodných soutěží.

Dětští návštěvníci ocení skákací hrad a budou si moci užít den plný her a zábavy. Ještěrka Cupem bude provázet moderátor TV Prima Radek Šilhan.

Program:
08:00 Zahájení závodu, první jízdy
14:30 Pokus o rekord
15:00 Vystoupení skupiny Eddie Stoilow
16:00 Vyhlášení vítězů
16:30 Předpokládaný konec akce

Linde Ještěrka Cup 2013 se koná v sobotu 7. září od 8.00 do 16.30 hodin na parkovišti před O2 Arenou, Českomoravská 2345/17, Praha 9. Akce je přístupná veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma.


Autor: Lukáš Plecháček
Další články
Nahoru