Dnes Sobota - zatazeno 18°C
Zítra Neděle - skorojasno 18°C
Sobota 23. 9. 2023
Svátek má Berta
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Doprava

Řidiči by měli zbystřit, v Letňanech se chystá blokové čištění ulic

Od 9. do 16. června, pouze v pracovní dny, bude v Letňanech probíhat úklid komunikací – blokové čištění. Čisticí technika vyjede do ulic v pracovních dnech vždy od 8 do 15 hodin.

Úklid bude rozdělen do šesti bloků, šesti pracovních dnů, ve všech šesti blocích budou sedm dnů předem rozmístěny přenosné dopravní značky, na kterých bude vyznačen termín čištění komunikace. 

Mapy bloků s jednotlivými termíny jejich čištění budou v předstihu uveřejněny na webových stránkách městské části www.letnany.cz  nebo bude možné získat informace na telefonu 284 028 267. Stejně jako v předchozích letech bude komplexní úklid prováděn bez odtahů vozidel. 

„Vyčištění ulic je pro vedení MČ Praha 18 prioritou, a to hlavně s ohledem na jeho stálou snahu o zlepšování životního prostředí v Letňanech. Proto žádáme motoristy, aby respektovali dopravní značku Zákaz zastavení a svá vozidla přeparkovali. Jistě je v možnostech všech motoristů, aby v tyto dny svá vozidla odvezli z čištěné lokality,“ uvedl místostarosta Prahy 18 Stanislav Nekolný (ANO). 

Připomněl, že nerespektování dopravního značení bude důsledně kontrolováno a následně postihováno strážníky městské policie.

 


Autor: TZ, red

Praha 14: Rekonstrukce přechodu u kostela sv. Bartoloměje

16. září 2023 v 09:21

Od pondělí 18. do 26. září bude u kostela sv. Bartoloměje v Praze 14 probíhat komplexní rekonstrukce zvýšeného přechodu, která si vyžádá nezbytné omezení provozu.

Další články
Nahoru