dnes
Sobota - jasno
18°C
zítra
Neděle - polojasno
22°C
pozítří
Pondělí - polojasno
23°C
Řidiči budou moci do míst postižených povodní. Na povolenky
Smetanovo nábřeží během povodní. Auta sem nesmí. Foto: archiv

Řidiči budou moci do míst postižených povodní. Na povolenky

Pražský magistrát začal vydávat městským částem povolenky k vjezdu do lokalit postižených povodní. Občané se mohou se žádostmi o povolení k vjezdu obracet výhradně na místně příslušné městské části. Platnost povolenek je omezena na jeden den nebo výjimečně jeden týden.

Do povolenky je třeba doplnit znak městské části, její název a uvést přesnou lokalitu, které se povolení týká. Povolenky jsou vydávány vždy na konkrétní vozidlo identifikované registrační značkou.

Podmínkou pro výdej povolenek k vjezdu do lokalit postižených povodní je prokazatelné trvalé bydliště nebo potvrzení pobytu, sídlo provozovny firmy nebo provozovny v dané lokalitě.

Povolenky lze vydávat pouze na uzavřené komunikace, kde netrvá evakuace, nebo kde nehrozí bezprostřední nebezpečí. Pokud bude vydána povolenka na tyto komunikace, nebude do nich policií umožněn vjezd.


Dopravní omezení v Argentinské

Včera v 07:58

Od 11. do 23. července bude omezen provoz v Argentinské ulici v Praze 7. Důvodem je rekonstrukce plynovodu v úseku ulic Jateční – Dělnická.

Zítra v noci neprojedete Dejvickým a Brusnickým tunelem

8. července 2020 v 10:04

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů budou v noci uzavřeny tunely Brusnický a Dejvický od 9. července od 23 hodin do 10. července do 5 hodin.

Letenský tunel se bude uklízet

1. července 2020 v 19:15

V letenském tunelu proběhne od 7. července do 14. července, vždy od 23 do 5 hodin pravidelná údržba a mytí. Tunel bude obousměrně uzavřen.

Opěrné zdi Letenského tunelu budou opraveny

1. července 2020 v 08:17

Technická správa komunikací zahájí v sobotu 4. července rekonstrukci opěrných zdí Letenského tunelu u severního portálu, v úseku Milady Horákové – Letenský tunel. Stavební práce jsou naplánované do konce září 2020.

Další články
Nahoru