Dnes Pondělí - mlha 1°C
Zítra Úterý - zatazeno 2°C
Úterý 2. 3. 2021
Svátek má Anežka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Řidiči budou moci do míst postižených povodní. Na povolenky
Smetanovo nábřeží během povodní. Auta sem nesmí. Foto: archiv

Řidiči budou moci do míst postižených povodní. Na povolenky

Pražský magistrát začal vydávat městským částem povolenky k vjezdu do lokalit postižených povodní. Občané se mohou se žádostmi o povolení k vjezdu obracet výhradně na místně příslušné městské části. Platnost povolenek je omezena na jeden den nebo výjimečně jeden týden.

Do povolenky je třeba doplnit znak městské části, její název a uvést přesnou lokalitu, které se povolení týká. Povolenky jsou vydávány vždy na konkrétní vozidlo identifikované registrační značkou.

Podmínkou pro výdej povolenek k vjezdu do lokalit postižených povodní je prokazatelné trvalé bydliště nebo potvrzení pobytu, sídlo provozovny firmy nebo provozovny v dané lokalitě.

Povolenky lze vydávat pouze na uzavřené komunikace, kde netrvá evakuace, nebo kde nehrozí bezprostřední nebezpečí. Pokud bude vydána povolenka na tyto komunikace, nebude do nich policií umožněn vjezd.


Tunely Strahovský, Brusnický a Dejvický budou uzavřeny

Včera ve 13:01

Z důvodu údržby technologie a čištění kamer bude Strahovský tunel uzavřen od středy 3. března od 23 hodin do čtvrtka 4. března do 5 hodin.

Křižovatka Suchdolské a Kamýcké je v provozu

Včera v 11:48

Od pondělí 1. března je křižovatka Suchdolské a Kamýcké ulice opět v obousměrném provozu. Do Suchdolské se vrátily i autobusy linky 147 ve směru do centra.

Tunelovým komplexem Blanka od čtvrtka v noci neprojedete

25. února 2021 ve 13:09

Uzavření tunelového komplexu Blanka je plánováno od čtvrtka 25. února od 23 hodin do pátku 26. února do 5 hodin.

Výluka tramvají Malostranská – Chotkovy sady prodloužena

25. února 2021 v 11:27

V Chotkově ulici se opravuje trať, kolem Jeleního příkopu nejezdí tramvaje, výluka bude prodloužena do 5. března.

V pražské MHD se změní hlášení o povinnosti mít zakrytý nos a ústa

23. února 2021 v 15:17

Pražský dopravní podnik (DPP) upraví hlášení o povinnosti mít v MHD zakrytý nos a ústa. Učiní tak kvůli vládnímu nařízení nosit respirátor, nanoroušku či dvě chirurgické roušky přes sebe. Hlášení začne vysílat od čtvrtka 25. února. Na dotaz ČTK to dnes uvedla mluvčí DPP Aneta Řehková. Dosud mohli...

Po zimní přestávce začíná rekonstrukce mostu ve Švehlově ulici

22. února 2021 v 16:50

Technická správa komunikací začne v pondělí 1. března s pracemi na rekonstrukci mostu, který převádí ulici Švehlova přes Měcholupský potok.

Od března budou pokračovat stavební práce na Chodovské

21. února 2021 v 07:35

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 1. března další práce na ulici Chodovská, které byly přerušeny zimní přestávkou. Stavba potrvá do 15. června. 

Další články
Nahoru