dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Řidiče se nedočkali, tak vyjeli sami

Včera krátce před půlnocí přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v ulici Vašátkova stojí vozidlo s nastartovaným motorem a z vozidla zní hlasitá hudba.

Strážníci na místě nezjistili, že by docházelo k rušení nočního klidu, a tak muže upozornili, že stojí na zákazu stání a vyzvali je, ať si vozidlo přeparkují.

Zjevně opilí mladíci strážníkům řekli, že čekají na řidiče. Strážníci poté odjeli. O něco později si hlídka v Dygrýnově ulici všimla kontrolovaného vozidla. Když si řidič vozidla všiml strážníků, prudce zrychlil a snažil se před nimi ujet.

Strážníci se proto rozhodli za použití výstražných světel a sirény vozidlo zastavit. To se po krátkém pronásledování podařilo ve slepé Jíchově ulici, kam řidič zajel. Provedenou kontrolou hlídka zjistila, že mladík nevlastní řidičské oprávnění. Navíc mu strážníci naměřili 0,60 ‰ alkoholu v dechu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru