dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Řidič usmrtil se svým autem chodce, od nehody ujel

Osobní auto dnes ráno v 5:35 srazilo děvětapadesátielého muže v Českobrodské ulici poblíž autobusové zastávky Pod Táborem. Snaha zdravotníků o záchranu jeho života byla marná, těžkým zraněním podlehl. Řidič od nehody ujel, aniž by zraněnému poskytl jakoukoli první pomoc.

Pražští i středočeští policisté po řidiči pátrají. Disponují videozáznamem, na kterém je dopravní nehoda zachycena. „Nicméně tento videozáznam nemůžeme nyní z taktických důvodů zveřejnit, krom jiného proto, že bychom určitým způsobem napovídali druhému účastníku dopravní nehody," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

„Jediné co lze v tuto chvíli potvrdit je, že na základě tohoto videa nyní pátráme po tmavé limuzíně, ke které disponujeme větší částí její registrační značky. Ze zmiňovaných záběrů je navíc zřejmé, že v době dopravní nehody bylo na místě více osob, které bychom chtěli z tohoto místa požádat, aby se nám přihlásily prostřednictvím linky tísňového volání 158, neboť mohou být velice důležitými svědky. Především apelujeme na člověka, který v době střetu stojí jako chodec u semaforů nedaleké křižovatky Českobrodská a Pod Táborem, a snaží se pomocí tlačítka navolit zelenou pro chodce. Kolem tohoto člověka totiž řidič s hledaným vozidlem neprodleně po nehodě projíždím," dodal Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru