dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Řezník nepřevážel v autě krkovičku, ale trávu a pervitin
Pro řezníka znamenalo konopí zdroj obživy. Ilustrační foto: Policie ČR

Řezník nepřevážel v autě krkovičku, ale trávu a pervitin

Dva muži sedící v úterý večer v zaparkovaném autě v Koněvově ulici byli policistům pohotovostní motorizované jednotky podezřelí už od pohledu. Ze zájmu mužů zákona nebyli zjevně nadšeni, posléze se rychle ukázalo, proč.

„Při kontrole totiž policisté u devětadvacetiletého muže sedícího na místě spolujezdce našli přibližně patnáct gramů ,trávy´ a tři gramy bílé krystalické látky, dle tvrzení kontrolovaného, pervitinu,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nervózní mladý muž k nalezeným drogám uvedl, že je distribuuje náhodným zájemcům ve snaze si tímto způsobem přivydělat, neboť jeho plat řezníka nestačí na pokrytí značných dluhů.

U dalšího muže v autě policisté zajistili dva balíčky s bílou krystalickou látkou, každý jeden po sto gramech, a hotovost přesahující sto tisíc korun. Tento kontrolovaný nebyl na místě schopen policistům vysvětlit, kde k těmto věcem přišel.

„Na základě popsaného skončili oba muži na policejní služebně pro podezření z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za který jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ pokračoval Hulan.

Zajištěné látky policisté podrobí odborné expertíze k relevantnímu zjištění, o jaká a jak zásadní narkotika se jedná. Příslušní kriminalisté zabývající se drogovou problematikou budou navíc zjišťovat, jak rozsáhlou síť konzumentů tito dva zadržení zásobovali a odkud brali „materiál“.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru