dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
3°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
4°C
Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována
DOCK Marina Boulevard. Vizualizace: Crestyl

Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována

Developerská skupina Crestyl dokončila závěrečnou rezidenční část revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí Karlína a Libně, projekt umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy byl před pár měsíci zkolaudován.  

DOCK Marina Boulevard zahrnuje v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. Prodáno je plných 97 procent všech bytů.

Jde o poslední rezidenční část celého projektu DOCK, která navazuje na již dokončené rezidence. Skládá se z pěti nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území navazující na prostředí libeňského poloostrova.

Byty jsou všech velikostí, od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 až po 250 metrů čtverečních. K dispozici jsou střešní byty s výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.

Každý bytový dům má přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. V DOCK se letos otvírá i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, přímo na vodní hladině pak bude umístěna plovoucí restaurace.


Veletrh vzdělávání Schola Pragensis začíná ve čtvrtek, startuje i nový web Praha Školská

Včera ve 21:24

Rozhovory, debaty s odborníky i poradnu pro diváky nabídnou tři dny živého vysílání 25. ročníku veletrhu vzdělávání Schola Pragensis. Jubilejní přehlídka pražských středních a vyšších odborných škol začne již tento čtvrtek 26. listopadu v 10 hodin a poprvé v historii se uskuteční pouze na...

Praha 8 zve na první z Adventních koncertů

24. listopadu 2020 v 11:58

Adventní koncerty připravila Praha 8 letos celkem čtyři. Poslechnou si je můžete online.

Praha 11 pořádá Netradiční mikulášské tvoření

24. listopadu 2020 v 08:48

Netradiční mikulášské tvoření je on-line alternativa Mikulášského průvodu Jižním Městem, která se bude konat v sobotu 5. prosince v 18 hodin.

Praha 1 upozorňuje: Na náměstí Jana Palacha se budou testovat palné zbraně

23. listopadu 2020 v 16:23

V noci z 24. na 25. listopadu budou filmaři na náměstí Jana Palacha pro účely natáčení testovat různé druhy palných zbraní. Zvuková zkouška proběhne od cca 20 nejpozději do 2 hodin.

Ve školách a školkách v Praze 7 na děti čeká nové vybavení

23. listopadu 2020 ve 13:30

Děti v celé republice se pomalu začínají vracet do škol. Na ty v Praze 7 čeká překvapení v podobě nového vybavení, didaktických pomůcek, elektroniky, her, knížek a mnoha dalšího. 

Žádné drama na trhu nemovitostí se zatím nekoná. Jaký je aktuální vývoj za času pandemie?

23. listopadu 2020 v 06:30

Možná mnozí z nás očekávali přinejmenším stagnaci nebo spíše pokles cen na trhu nemovitostí v souvislosti s jarní vlnou epidemie coronaviru. Nic takové se však zatím nekoná. Samozřejmě lze najít výjimky nebo odlišný trend regionálně/lokálně či pro daný typ...

Před kostelem sv. Václava v Praze 5 je vánoční stromeček

22. listopadu 2020 ve 12:13

V pátek 20. listopadu byl před kostel usazen smrk ztepilý, vysoký 12,5 metru.

Pražští radní se ve zbývajících dvou letech chtějí zaměřit na Pražskou developerskou společnost

21. listopadu 2020 ve 20:46

Náměstek pro územní rozvoj a plánování Petr Hlaváček (za TOP 09) a radní pro oblast majetku Jan Chabr (TOP 09) se shodli, že jejich společnou prioritou je proaktivní přístup města v oblasti majetku, kdy není v zájmu města své pozemky prodávat, ale naopak zvyšovat jejich hodnotu pro budoucí...

Další články
Nahoru