Dnes Čtvrtek - mlha 12°C
Zítra Pátek - zatazeno 7°C
Čtvrtek 25. 2. 2021
Svátek má Liliana
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována
DOCK Marina Boulevard. Vizualizace: Crestyl

Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována

Developerská skupina Crestyl dokončila závěrečnou rezidenční část revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí Karlína a Libně, projekt umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy byl před pár měsíci zkolaudován.  

DOCK Marina Boulevard zahrnuje v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. Prodáno je plných 97 procent všech bytů.

Jde o poslední rezidenční část celého projektu DOCK, která navazuje na již dokončené rezidence. Skládá se z pěti nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území navazující na prostředí libeňského poloostrova.

Byty jsou všech velikostí, od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 až po 250 metrů čtverečních. K dispozici jsou střešní byty s výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.

Každý bytový dům má přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. V DOCK se letos otvírá i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, přímo na vodní hladině pak bude umístěna plovoucí restaurace.


Úpravy severní části Roztylského náměstí přinesou workoutové sportoviště

Včera ve 22:39

Praha 4 letos chystá několik investic do veřejného prostranství, informoval mluvčí městské části Jiří Bigas.

Květnaté louky, herní i cvičební prvky, pojmenování veřejných prostranství. Projekt PinCity Prahy 4 se líbí

Včera v 09:45

Před více než měsícem spustila městská část Praha 4 na webové adrese praha4.pincity.cz zcela novou nepolitickou platformu. Za krátkou dobu zde občané k 55 projektům radnice umístili více než 85 pomyslných připínáčků, tedy svých konkrétních návrhů pro zlepšení životního prostředí a místní rozvoj...

Radlice: Obyvatelé oceňují školství a údržbu zeleně, vadí jim nedostatečná infrastruktura pro cyklisty

22. února 2021 ve 20:58

Praha 5 uspořádala loni na podzim mezi obyvateli anketu zaměřenou na spokojenost s životem v této městské části. Do hlasování se během tří týdnů zapojilo bezmála 2 300 místních. Výsledky ankety jsou jedním z analytických výstupů Strategie rozvoje MČ Praha 5 2030+. Ke zpracování dlouhodobého plánu...

Před 98 lety zemřel Alois Rašín

21. února 2021 v 11:12

Od smrti prvního československého ministra financí Aloise Rašína, který podlehl následkům atentátu, ve čtvrtek uplynulo 98 let. Busta ministra financí, který stál za úspěšnou měnovou reformou, se nachází v prostorách úřadu druhé městské části. Jeho památku uctil místostarosta Prahy...

Cestou ke zmatenému muži zachraňovali strážníci ženu, která zkolabovala u křižovatky

19. února 2021 v 19:56

V Plzeňské ulici v Praze 5 se ve středu 17. února dopoledne měl nacházet starší zmatený muž. Hlídku, která jela oznámení prověřit, zastavil cestou na místo chodec s tím, že za rohem v křižovatce leží žena, ke které již přivolal záchrannou službu. Starší žena dýchala i oční reakce byla v pořádku,...

Seniora vzbudili až hasiči

19. února 2021 v 19:49

Na staršího muže z Prahy 6 se pracovníci charitativní organizace nemohli dva dny dozvonit. Z obavy o jeho zdraví kontaktovali městskou policii.

Další články
Nahoru