dnes
Úterý - jasno
23°C
zítra
Středa - bourky
23°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
18°C
Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována
DOCK Marina Boulevard. Vizualizace: Crestyl

Rezidenční část nové nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně byla zkolaudována

Developerská skupina Crestyl dokončila závěrečnou rezidenční část revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí Karlína a Libně, projekt umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy byl před pár měsíci zkolaudován.  

DOCK Marina Boulevard zahrnuje v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. Prodáno je plných 97 procent všech bytů.

Jde o poslední rezidenční část celého projektu DOCK, která navazuje na již dokončené rezidence. Skládá se z pěti nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území navazující na prostředí libeňského poloostrova.

Byty jsou všech velikostí, od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 až po 250 metrů čtverečních. K dispozici jsou střešní byty s výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.

Každý bytový dům má přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. V DOCK se letos otvírá i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, přímo na vodní hladině pak bude umístěna plovoucí restaurace.


Novým vlastníkem skupiny innogy bude MVM Group

11. července 2020 v 10:43

Německá energetická společnost E.ON SE a maďarská energetická skupina MVM Group dnes podepsaly smlouvu o prodeji celého byznysu innogy v Česku za nezveřejněnou částku. Transakce ještě podléhá schválení Evropské komise a očekává se, že bude uzavřena před koncem roku.

U Dětského ostrova najdete dvě mozaiková křesla

9. července 2020 v 08:25

V rámci projektu Sculpture Line byla u vchodu Dětského ostrova instalována dvě mozaiková křesla. Jejich autorkou je výtvarnice Alexandra Koláčková, která se specializuje na výrobu plastik do veřejného prostoru.

V červnu přibylo nejvíce podnikatelů za více než osm let

8. července 2020 v 11:56

V červnu začalo v České republice podnikat 4884 lidí a 1652 jich své podnikatelské oprávnění naopak zrušilo. Celkem tak v červnu přibylo 3 232 podnikatelů, což je nejvyšší počet od ledna 2012. Důvodem je velmi nízký počet ukončených živností. Zatímco počet nových podnikatelů se blíží hodnotám před...

Další články
Nahoru