dnes
Sobota - bourky
26°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
20°C
pozítří
Pondělí - polojasno
24°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Revitalizace vnitrobloků sídliště Prosek a Střížkov

Městská část Praha 9 připravuje v tomto roce revitalizaci čtyř vnitrobloků sídliště Prosek a Střížkov. Jedná se o dva vnitrobloky mezi ulicemi Veltruská – Bílinská – Rumburská, vnitroblok Mimoňská – Českolipská a vnitroblok Varnsdorfská – Šluknovská.

Vzhledem k tomu, že obyvatelé přilehlých bytových objektů i ostatní občané sídliště Prosek – Střížkov tyto veřejné prostory navštěvují, je ve společném zájmu, aby vnitrobloky byly atraktivnějším a příjemným prostorem vhodným k užívání jak s dětmi, tak pro denní setkávání.

S předloženými náměty byli seznámeni zástupci dotčených SVJ a jejich názory byly zpětně promítnuty do návrhů řešení.

Máte-li k připraveným realizačním záměrům další náměty a připomínky, sdělte je do 10. dubna prostřednictvím vašeho SVJ, nebo přímo na e-mail: strakovam@praha9.cz.Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

Dnes ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Dnes: Revitalizace sportoviště Pod Žvahovem, přijďte diskutovat

13. června 2019 v 07:02

Předseda Výboru životního prostředí Prahy 5 Jakub Blažek zve na veřejnou diskuzi s občany a zástupci MČ Praha 5 ohledně plánované revitalizace sportoviště Pod Žvahovem.

Pošli to dál: Praha 13 dostala sekačku, strojem následně obdarovala mateřskou školku

12. června 2019 v 18:43

Dnes se na zahradě „Fakultní mateřské školy Sluníčko pod střechou při PedFUK" sešli zástupci radnice Prahy 13 a společností Profi Press a Strom, aby předali ředitelce sekačku na trávu.

Další články
Nahoru