dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Retroden se stavebnicí

Hravý program pro děti a jejich rodiče v Nové budově Národního muzea si můžete užít v sobotu 30. července od 11 do 17 hodin v Nové budově Národního muzea.

Kdo si někdy nehrál se stavebnicí? Ať jde o jednoduché dřevěné kostky nebo složité mechanické stavebnice, vždy skvěle zabaví.

Na výstavě Retro zjistíte, že to platilo již od počátku minulého století. Z této doby dokonce pocházejí některé stavebnice, se kterými si dodnes hrají děti a někdy i dospělí.

Přijďte tvořit z dílků MERKUR, SEVA nebo ALFA, připomenout si stavebnice svého dětství a seznámit s nimi svoje děti či vnoučata. Každý návštěvník se také může zapojit do zajímavých soutěží.

Vstupné v ceně běžné vstupenky do muzea.

Celodenní soutěž o nejkreativnější výtvor

Čtyři druhy retrostavebnic nabízí nekonečně mnoho možností k tvorbě, které jsou omezené snad jen fantazií stavitele. Zúčastněte se celodenní soutěže pro celou rodinu o ceny v kategorii o nejzajímavější výtvor ze stavebnic MEKUR, SEA, ALFA nebo ROTO.

Lámejte si hlavy s hlavolamy

Kdo odhalí nejrychleji tajemství hlavolamu a dostane se na stupně vítězů? Pojďte si vyzkoušet své dovednosti s hlavolamy od firmy TOFA.

Postav, vyrob, slož

Postavte nejvyšší věž z dřevěných kostek nebo stavebnice SEVA, objevujte fyzikální zákony pomocí stavebnice Merkur, složte nejzajímavější zvíře ze stavebnice ALFA nebo dopravní prostředek ze stavebnice ROTO. Nenechte si ujít zábavu pro malé i velké.

Nová budova Národního muzea, Vinohradská 1, Praha 1.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru