Dnes Pátek - obcasny-dest 6°C
Zítra Sobota - skorojasno 3°C
Pátek 23. 2. 2024
Svátek má Svatopluk
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Řepský drzoun: Vloupal se do prodejny, ve které spal zaměstnanec
Muž, po kterém pátrají policisté. Pokud ho poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Foto: Policie ČR

Řepský drzoun: Vloupal se do prodejny, ve které spal zaměstnanec

Pražští policisté pátrají po dosud neznámém muži, který se v Řepích před dvěma týdny vloupal do prodejny smíšeného zboží.

V úterý 27. července se čtvrt hodiny před čtvrtou hodinou radní vloupal do sídlištní prodejny muž. „Dovnitř se dostal přes okno, které bylo otevřené na ventilačku ve výšce zhruba dva a půl metru,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

V prodejně nenechavec odcizil z kasy finanční hotovost a několik desítek krabiček cigaret. Následně přešel ke vchodovým dveřím, v jejichž zámku se z vnitřní strany nacházely klíče, neboť v zázemí tou dobou spal jeden ze zaměstnanců. Z místa rychle odešel.

„Svým jednáním způsobil škodu za více než třicet tisíc korun," dodala policejní mluvčí. Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Autor: red

Písně pralesa, hor a moří

8. června 2022 ve 12:55

Derniéra výstavy Tomáše Řízka, malíře, grafika a ilustrátora, člena Klubu ilustrátorů dětské knihy se koná ve středu 15. června v 9:30 hodin v Anglo-American University.

Agresivní muž a mstitel na náměstí Republiky

23. května 2022 ve 14:10

Oznámení, které strážníci přijali v pátek před sedmou hodinou večerní znělo jasně. Na náměstí Republiky se nachází muž, který se snaží vyvolat konflikt.

Jak vypadá ticho ukáží designérky na výstavě

17. února 2022 v 07:00

Může ticho dobře vypadat? Duo designérek stojících za oceňovaným studiem Lappa je přesvědčené, že ano. Jejich originální akustické obrazy jsou navrženy tak, aby v interiéru odstraňovaly nežádoucí ozvěnu a zároveň svým majitelům přinášely vizuální potěchu. Přesvědčit se o tom můžete od 18. února,...

Další články
Nahoru