dnes
Úterý - zatazeno
25°C
zítra
Středa - polojasno
29°C
pozítří
Čtvrtek - bourky
26°C
Rekordmana s 5,38 promile nešlo vzbudit, zapadal sněhem
Ilustrační foto: archiv

Rekordmana s 5,38 promile nešlo vzbudit, zapadal sněhem

Na zastávku autobusu Ke Kateřinkám byla v úterý vyslána hlídka strážníků z Prahy 11. Na lavičce ležel muž, kterého nešlo vzbudit, a pomalu zapadával sněhem. Hlídce se muže po delší době podařilo probudit. 

Další komunikace s ním byla pro jeho značnou opilost velmi obtížná. Navíc byl silně podchlazen. S ohledem na jeho stav hlídka na místo přivolala záchrannou službu.

„Provedenou dechovou zkouškou bylo jednačtyřicetiletému cizinci naměřeno neuvěřitelných 5,38 promile," uvedl mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru