dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Rekordman. Přes tři promile a polehával na schodech

V rámci běžné kontroly si strážníci z Prahy 5 všimli v Nádražní ulici muže, který polehával na schodech. Z obavy o jeho zdravotní stav k němu přistoupili a zeptali se ho, zda je v pořádku a něco nepotřebuje.

Muž jim odpověděl, že ho bolí záda a břicho. Následně začal upadat do bezvědomí. Hlídka ho proto uložila do stabilizované polohy a zavolala na místo záchrannou službu. Do příjezdu záchranářů mu pak strážníci poskytovali podle pokynů operátorky první pomoc.

Záchranáři si převzali muže do své péče a požádali strážníky o doprovod do nemocnice, protože se obávali, že by mohl být agresivní.

Při ošetření na urgentním příjmu nejprve dotyčný nechtěl komunikovat s personálem nemocnice, posléze na ně začal být vulgární. Provedenou orientační zkouškou mu bylo následně naměřeno 3,35‰ alkoholu v dechu.

Ošetřující lékařka proto rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici. Opilý muž s převozen nesouhlasil a začal být agresivní. Na žádost lékařky pak strážníci asistovali také při převozu muže na záchytku.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru