Dnes Pátek - polojasno 30°C
Zítra Sobota - skorojasno 24°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Rekonstrukce křižovatky ulic Čimická a K Pazderkám zkomplikuje dopravu v Bohnicích
Křižovatka ulice Čimická a K Pazderkám. Foto: ŠJů / Wikimedia Commons - CC BY-SA 3.0

Rekonstrukce křižovatky ulic Čimická a K Pazderkám zkomplikuje dopravu v Bohnicích

V pondělí 23. října začne rekonstrukce křižovatky ulic Čimická a K Pazderkám a navazující vozovky v ulici Čimická v úseku dlouhém 300 metrů, a to až po ulice Lindavská a Lehnická. Přinese to komplikace v dopravě. Informovala o tom mluvčí Technické správy komunikací (TSK) Barbora Lišková.

„Rekonstrukce vozovky v ulici Čimická zahrnuje opravu konstrukčních vrstev vozovky, úprava stávající křižovatky ulic Čimická – K Pazderkám – Velká skála bude provedena pro zvýšení bezpečnosti chodců a dopravy,“ sdělila Lišková. 

Stavební práce a dopravní omezení podle ní budou probíhat ve čtyřech etapách. Do 29. října se bude pracovat v prostoru křižovatky Čimická x K Pazderkám, provoz zde bude omezen. V každém směru bude průjezd zúžen ze dvou na jeden jízdní pruh.

V rámci druhé etapy bude od 30. října do 12. listopadu zcela uzavřena část ulice Čimická od křižovatky Čimická x K Pazderkám po ulice Lindavská a Lehnická. Doprava bude vedena po objízdných trasách.

Od 13. do 19. listopadu budou probíhat stavební práce v prostoru křižovatky u odbočení vpravo z ulice K Pazderkám do ulice Velká skála. „Průjezd křižovatkou bude s omezením,“ upozornila mluvčí TSK. 

Poslední etapa se uskuteční od 20. do 26. listopadu, stavební práce budou probíhat v prostoru křižovatky u odbočení do ulice Velká skála. Průjezd křižovatkou bude s omezením.


Autor: puc

Praha 14: Průmyslová ulice se bude opravovat

16. června 2024 v 17:05

V termínu od 24. června do 31. srpna se bude opravovat Průmyslová ulice v úseku od ulice U Technoplynu až k Zamenhofově. V termínu od 29. června do 31. srpna bude uzavřen celý jízdní pás ve zmíněném úseku ve směru z Hloubětína do Hostivaře.

Praha 4: Oprava vodovodu omezí dopravu v ulici Zálesí

16. června 2024 v 10:19

Na několik etap je rozložena oprava vodovodního řadu v ulici Zálesí na úrovni křižovatky s ulicí Sulická a dál až k ulici Nad Lesním divadlem. V současné době probíhají přípravné práce, které zatím dopravu příliš neomezily.

České dráhy posílí dopravu na festival Rock for People

11. června 2024 v 09:35

V královéhradeckém Parku 360 se bude od 12. do 16. června konat hudební festival Rock for People. Vzhledem k očekávané vyšší poptávce po cestování České dráhy posílí dopravu do Hradce Králové. Posíleny budou některé rychlíky linky R10 Krakonoš a Hradečan mezi Prahou, Hradcem Králové a Trutnovem a...

Větší bezpečnost v okolí Táborské ulice

7. června 2024 v 08:59

Připravované změny v Táborské ulici zajistí větší bezpečnost pro chodce, a především pro školáky. Na veřejném setkání představila radnice Prahy 4 obyvatelům základní změny, které v místě a blízkém okolí přispějí k lepší přehlednosti na komunikacích, a přinesou tak větší...

Další články
Nahoru