Dnes Čtvrtek - skorojasno 8°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 7°C
Čtvrtek 15. 5. 2025
Svátek má Žofie
Zpravodajství
Co se v metropoli děje aneb Buďte v Praze v obraze
Pražský patriot na Seznamu
Nejnovější články na Seznamu ze zdroje Pražský patriot
Doprava

Rekonstrukce další části Malešické ulice přinese dopravní omezení

Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) zahájila v pondělí 3. července rekonstrukci další části Malešické ulice v Praze 3 v úseku od křižovatky Malešická X Na Jarově po ulici Za Vackovem.

Dopravní omezení a objízdné trasy:
Stavební práce jsou rozděleny do tří etap. V první etapě, v termínu od 3. 7. do 9. 7. bude rekonstruována křižovatka Malešická X Na Jarově a dojde k úplnému uzavření křižovatky pro průjezd osobních automobilů. Zůstane pouze zachován průjezd pro autobusy MHD.

V rámci druhé etapy bude uzavřen pravý jízdní pruh ve směru na Malešice, a to od ulice Za Vackovem po ulici Na Jarově. Ve třetí etapě pak v opačném směru. Průjezd bude zachován po polovinách vozovky. Druhá a třetí etapa proběhnou od 10. 7. do 6. 8. 2023.




Autor: Alo

Praha 6 vyznačila nové cykloobousměrky v Bubenči

3. května 2025 v 07:15

V ulicích Pelléova a Slavíčkova v Dejvicích přibyly nové cykloobousměrky. Opatření usnadní lidem na kolech bezpečný a pohodlný průjezd mezi Bubenčí, Dejvicemi a centrem města, a zároveň nabídnou alternativu k frekventovaným ulicím.

Další články
Nahoru