dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Žena za asistence kamarádky okradla platícího zákazníka

Kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pracují na objasnění krádeže, které se dopustily dvě ženy v nákupním centru ve Štěrboholech. Celá událost, která trvala jen několik málo vteřin, se stala koncem dubna tohoto roku.

Na zajištěných záběrech z restaurace je vidět poškozeného, jak předává talíře s jídlem jinému muži a nevěnuje tak pozornost svému okolí. Této chvíle okamžitě využila jedna z podezřelých a nepozorovaně mu vytáhla z kapsy saka peněženku, kterou si ihned strčila do své tašky a urychleně s ní odešla.

„Společnice, která jí asistovala a která celou krádež kryla svou taškou, si v restauraci posléze ještě drze nakoupila a následně ji také opustila,“ uvedla mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Jednašedesátiletý poškozený tak během chvilky přišel o téměř patnáct tisíc korun, cestovní pas, platební karty a s největší pravděpodobností i chuť k jídlu.

Podezřelé „straky“ se ještě nepodařilo dopadnout. Za trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku jim hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru