dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Pražský život

Rehabilitační klinika Malvazinky podpoří charitativní běžecký závod RUN for HELP

Rehabilitační klinika Malvazinky podpoří charitativní běžecký závod pro veřejnost RUN for HELP, který se uskuteční 25. července. Cílem závodu je upozornit nejen na meningokokovou infekci, která velmi často končí amputací končetin, ale také ukázat, jak se lidem po amputaci žije. 

Rehabilitační klinika Malvazinky podpoří závod v celkové hodnotě 158 800 korun. 16 pacientům po amputaci věnuje rehabilitační pobyt na klinice Malvazinky, dále vítězové jednotlivých kategorií získají vouchery na vodoléčebné procedury a navíc klinika uhradí startovné všem zaměstnancům, kteří se závodu budou chtít zúčastnit.

Výtěžek ze startovného bude předán sdružení NO FOOT NO STRESS, které dlouhodobě pomáhá lidem po amputaci končetin nebo těm, které amputace teprve čeká.   
Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru