Dnes Úterý - oblacno 3°C
Zítra Středa - oblacno 2°C
Úterý 18. 1. 2022
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Doprava

Registr vozidel v Břevnově opět otevřen i pro neobjednané klienty

Pracoviště registru vozidel odboru dopravněsprávních činností v Praze 6 – Břevnově, Radimova 39, se po týdnu opět otevírá i pro neobjednané klienty. Omezený provoz byl od 15. prosince z důvodu výskytu onemocnění koronaviru. 

Od středy 22. prosince je obnoven provoz odloučeného pracoviště registru vozidel v Praze 6 – Břevnově i pro neobjednané klienty. Pracoviště bylo ve středu 15. prosince 2021 omezeno na přijímání pouze objednaných klientů kvůli výskytu onemocnění covid-19.

Pracoviště na Břevnově je zaměřené na vyřizování záležitostí registru vozidel včetně vyřazení vozidla a na dovezená vozidla ze zahraničí – registraci, popřípadě schvalování technické způsobilosti a hlášení technických změn.

Úřední hodiny a další detaily zde.
Autor: TZ, red

Rekonstrukce křižovatky na náměstí Osvoboditelů

Včera ve 14:31

Od 20. ledna začne další etapa prací na rekonstrukci křižovatky na náměstí Osvoboditelů v Radotíně.

Portlík: Praha 9 je pro rozvoj trolejbusových linek

11. ledna 2022 v 18:20

Pražský dopravní podnik včera v Letňanech zahájil výstavbu infrastruktury pro první regulérní trolejbusovou linku od roku 1954. Stavební práce na elektrifikaci autobusové linky 140 Palmovka – Miškovice potrvají 10 měsíců, uvedení linky 58 do zkušebního provozu se předpokládá v průběhu letošního...

Oprava opěrné zdi v Komořanské pokračuje

7. ledna 2022 v 07:16

Technická správa komunikací (TSK) naváže na již provedené práce v minulém roce podél Komořanské a začne od pondělí 10. ledna s druhou a třetí etapou stavby. 

Další články
Nahoru