dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská politika

Ředitelkou významného magistrátního odboru se stane poradkyně primátorky Lucie Týcová

Do výběrového řízení na funkci „Ředitel/-ka odboru Kancelář primátora“ Magistrátu hlavního města Prahy se přihlásilo celkem dvanáct uchazečů.

Výběrová komise doporučila do funkce Lucii Týcovou, která je v současnosti pověřena řízením tohoto důležitého odboru. Je to uvedeno v Závěrečné zprávě výběrové komise, jejíž kopii má server Pražský patriot k dispozici.

O jmenování Týcové rozhodnou pražští radní na svém prvním letošním zasedání 13. ledna. Bude to osmadvacátý bod zasedání. Třiatřicetiletá Týcová je zároveň jednou z poradkyň primátorky Adriany Krnáčové (ANO).

Jaká bude náplň práce Týcové? Podle podmínek v prosicni vyhlášeného výběrového řízení to bude „komplexní zpracování návrhů dlouhodobého vývoje politiky hlavního města Rrahy a potřeby informací. Dále zajišťování, organizace a kontrola výkonu samosprávných činností v oblasti dlouhodobého vývoje politiky Prahy a zabezpečení výkonu funkce primátorky“.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru